Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért néz a kutyám? Egy...

Miért néz a kutyám? Egy csomószor bámul.

Figyelt kérdés

Elég sokszor néz,de semmit nem csinál, nem csóválja a farkát, nem nyüszít, nem ugat, csak fekszik, a feje fel van emelve és bámul. Pedig nem is szólok hozzá. Van friss vize, szoktam vele játszani, sétálni, nem értem. Mit akar? Keverék kutya. Volt már egy skót juhászom, de az nem csinálta.

Mire vár? Valaki, ötletek?


2011. szept. 27. 10:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%

Milyen keverék? Lehet, hogy valami terelőkutya, és nézi, megvan-e még a csorda :)

Lehet az is, hogy unatkozik, és valami ingerre vár.

Vagy csak szimplán jó érzéssel tölti el hogy az ismerős gazdát nézi.

2011. szept. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon tetszik ez a kérdés! :)

Szerintem semmilyen különösebb oka nincs, a blökiknek vannak néha dolgai, szeret bámulni, ártani nem árt vele, legalább nem az a szokása hogy hangosan ugat, vagy hogy meghágja a lábadat! :) Fogd fel úgy hogy felnéz rád! ;)

2011. szept. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Az én kutyusom is sokszor néz engem csak úgy,az okát nem tudom,de aranyosnak találom : D Bár ha belegondolok,a szokásos séta előtti órában sokkal többet néz.Vagy ha kajaidő van.
2011. szept. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy dalmatám van, ő is állandóan néz, nézi hogy mit csinálok, már tényleg idegesítő :D
2011. szept. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
engem is állandóan bámul a kutyám nem tudom miért.
2011. szept. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenkor vár valamire. Az én kutyám is gyakran csinálja azt, hogy szimatolgat az udvarba és egyszer csak minden átmenet nélkül - mintha hirtelen eszébe jutott volna valami- megáll az ajtóban és engem bámul.
2011. szept. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
*udvarban
2011. szept. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Mert a kutya is olyan mint a kisgyerek, nézzi hogy mit csinálsz és ha épp olyan történik amire már van "válasza" reagál...megfigyel,tanul.... ennyi...
2011. szept. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Jah még volt olyan is, hogy aludtam, és olyan érzésem volt mint ha valaki bámulna, kinyitottam a szemem, és 1-2 cm-re a fejemtől meredten bámult rám a dalmatám, hátborzongató volt:)
2011. szept. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Az enyém is csinálja.

Úgy vettem észre akkor, ha nem álmos, nem akar aludni, viszont unatkozik. Olyankor rögtön pattan, ha megmozdulok.

Szóval szerintem is akkor csinálja, ha valami ingerre vár:)

2011. szept. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!