Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Ez mi lehet? Mit kellene...

SOS! Ez mi lehet? Mit kellene csinálnunk ilyenkor?

Figyelt kérdés

A kutyám (csivava) ma egész nap rendesen mászkált meg semmi baja nem volt.20 perce nyüszített egy nagyot és azóta a jobb mellső és a jobb hátsó lábára nem bír ráállni. Olyan mintha le lenne bénulva de nincs mert ha megfogom a lábát kihúzza a kezemből.Most is sétál de nagyon-nagyon nehezen. :'(

Ja és a mellkasán lett belül egy pici hólyag.


2011. szept. 27. 15:33
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Gyorsan vidd el állatorvoshoz! Ő majd megmondja, hogy mi a baja. Ha a tünetek el is múlnak idővel, lehet, hogy bármikor visszatérhetnek. Így az orvos pontosan meglállapíthatja, hogy mi a baja!
2011. szept. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Szerintem is gyorsan,ügyelet,állatorvos,állatkórház,akármi...minnél előbb,de még ma...
2011. szept. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Azzonal menj állatorvoshoz!!!!!
2011. szept. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
0%
OFF itt bárki kérdez bármit, mért rögtön azt írják hogy jaj orvos? ON nekem is csinálta ezt a westiem, elvittem dokihoz, kiröhögött. azt mondta vagy beütötte, vagy csak hisztis, de semmi baja nem volt.
2011. szept. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

és akkor mi van ha kiröhög az orvos? inkább 50x röhögjön ki, minthogy 1x rámenjen a kutya ...

Vidd orvoshoz, azonnal.

2011. szept. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
jelenleg nem tudjuk orvoshoz vinni ezért is kérdeztem hogy itthon nem tudunk-e csinálni valamit ami segít
2011. szept. 27. 15:54
 7/34 anonim ***** válasza:
66%

15:47 állatorvos vagy vagy mi a fene, hogy majdnemhogy felállítottál egy diagnózist? Értesz hozzá, hát marhára nem.

Attól, hogy a te kutyáddal ez történt, még nem biztos, hogy a kérdezőjével is ez a gond. Amúgy frankó állatorvosod lehet, ha kiröhög. Az enyém minimum egy fájdalomcsillapítót adott volna neki, ha úgy megüti, hogy rá sem bír állni.....


Kérdező: mit mondjak? Ha valakinek nincs annyi esze, hogy legalább felhívja az orvost, és elmondja mi a gond....helyette inkább itt kérdezgeti.....hát az meg is érdemli.

2011. szept. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
a mi berni pásztorunk is ezt csinálta mikor kölyök volt nyüszögött és nem tudott ráállni a hátsó lábaira elvittük dokihoz..bélcsavarodása volt mert 2 hós volt és sokat ugrált kaja után és meg lett az eredménye szóval érdemes lenne elvinni orvoshoz..azonnal..ha nem vittük volna el a mienket meghalhatott volna..
2011. szept. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

Legalabb hivj fel egy allaorvost es kerdezd meg tole. Bar en biztos rogton elvinnem... Nalunk is volt hasonlo, termeszetesen rohantam vele a dokihoz, kapott gyogyszert es hamar rendbejott.

Es nyilvan hogy mindenki azt fogja valaszolni hogy doki, mert ilyenkor ezt kell tenni...

2011. szept. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

ja igen, és telefon sincs hát természetes.....

de érdekes, PONT TEGNAP a cicám nagyon fájlalta a hátsó felét, de borzalmasan. Felhívtuk a dokit, megmondtuk, hogy elvinni nem tudjuk, mert a kocsi szervizben, a másikkal meg elment apum. És a doki kb fél órán belül kijött hozzánk.

2011. szept. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!