Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Ez mi lehet? Mit kellene...

SOS! Ez mi lehet? Mit kellene csinálnunk ilyenkor?

Figyelt kérdés

A kutyám (csivava) ma egész nap rendesen mászkált meg semmi baja nem volt.20 perce nyüszített egy nagyot és azóta a jobb mellső és a jobb hátsó lábára nem bír ráállni. Olyan mintha le lenne bénulva de nincs mert ha megfogom a lábát kihúzza a kezemből.Most is sétál de nagyon-nagyon nehezen. :'(

Ja és a mellkasán lett belül egy pici hólyag.


2011. szept. 27. 15:33
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Egy vizsgálat még a legdrágább orvosoknál sem drágább 3500 Ft-nál. A kezelést meg nem vagy köteles kérni. El fogja mondani, mit javasol, az mennyibe kerül, ti pedig eldöntitek, hogy ki tudjátok.e fizetni, és meg tudjátok kérdezni, hoyg kezelés nélkül mi fog történni. Egy csivavánál még a legdrágább műtétek sem kerülnek 30-40 ezer forintba, ezt a hülyeséget felejtsd is el.
2011. szept. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
50%

16:48

ezt csak ő állítja, csak azt nem értem miért néz minket ennyire hülyének, hogy ekkora fatális baromságokat ír?:D

És így van, attól, hogy megkérdezed még nem kötelez semmire....

egyszerűen nem akarsz neki segíteni ennyi.

2011. szept. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

"jelenleg nincs arra pénzünk hogy hetente 30000 meg 40000-ret kifizessünk mert nem biztos hogy el múlik.."


Igen, nem biztos, hogy elmúlik. Sőt, elmondom a tutit, ha a kutya nem áll rá, akkor bizony fájhat neki rendesen.

És ha a jobb oldala nem működik, akkor lehet, hogy valami idegi probléma, becsípődés, vagy nem tudom.


Én minden hónapban félre teszek 3-4-5 ezer forintot arra az esetre, ha a kutyámmal valami történne, akkor ne kelljen néznem, ahogy szenved, hanem azonnal vihessem -ha kell az éjszaka közepén- az orvoshoz.


Mi van most a kicsivel? Merre laktok?

2011. szept. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

"Én minden hónapban félre teszek 3-4-5 ezer forintot arra az esetre, ha a kutyámmal valami történne, akkor ne kelljen néznem, ahogy szenved, hanem azonnal vihessem -ha kell az éjszaka közepén- az orvoshoz."


ENNYI, meg egy bambi... így kell(ene) csinálni.

2011. szept. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Ennyi idiótát egy helyen :))
2011. szept. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Ennyi idiotat? Miert? Szerinted egy beteg kutyat nem kell dokihoz vinni? Alig bir labra alli szegeny kutya, o meg itt irogat....
2011. szept. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Az én kutyámnak a múltkorában 500 forintért adott be az orvos egy fájdalomcsillapító injekciót úgy, hogy másik városból jár át, mert magándoki.

Szóval 30-40,000 azért erős túlzás.

Nem tudnám nézni, hogy szenved a kutyám, pláne, hogy járni is alig bír.

2011. szept. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
0%
De igen, el kell vinni. De azért, mert most rögtön nincs rá lehetősége, nem kell oltogatni a kérdezőt. Ez nem egy halálos influenza, vagy egy életveszélyes sérülés, ami miatt azonnali orvosi kezelésre szorul.
2011. szept. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

A kutya mellkasán van egy dudor, és a jobb oldali lábait nem tudja használni... Szerinted ez nem sürgős???

Mert ha azt írja, hogy a kutya tüsszentett kettőt, vagy hogy az egyik lábára egy picit sántít azt mondom, hogy nem sos.


De innentől már a kérdező felelőssége, hogy mit tesz meg a kutyájáért:(

2011. szept. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Persze, hogy az. De ha nem megy rögtön, akkor nem megy. Mikor én eltörtem a kezem, csak másnap mentem dokihoz, mert nem volt rá mód és lehetőség. Egy csivava pedig, mint tudjuk, lég hisztérikus fajta, nem azt mondom, hogy csak megjátsza magát, mert a púp a mellkasán (remélem nem, de ...) utalhat tumorra is, de nem lesz baja, ha csak reggel viszi el.
2011. szept. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!