Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy kell levezetni egy kutya...

Hogy kell levezetni egy kutya szülést?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 20:50
1 2
 11/12 mantis religiosa ***** válasza:
0%

Még egy dolog és részemről lezárva a téma.

Ezt a dolgot, több dologgal egyetemben Én is 25 éves koromban tudtam meg egy idősebb paraszt bácsitól, akinek mindene voltak az állatai (lovak, disznók, tehenek, kutyák, tyúkok, stb.) és örültem, hogy valaki ezeket elmondta Nekem, eszembe se jutott, hogy butának tart, vagy az , hogy emiatt leugassam a fejét Imre bácsinak. Volt témakör, ami az én szakmámba vágott és Én is tudtam Neki újat mondani, és Ő sem vette kioktatásnak. Mikor tanultam Tőle valamit Én igenis többnek éreztem Magam mint előtte, és mindig örültem, ha a tudásomat megoszthattam. Kérdezés nélkül pedig nem szoktam osztani az eszet, mert az idegesítő, de úgy tanultam, ha kérdeznek mindig a legjobb tudásom szerint kell válaszolnom. Sajnállak, ha nem így vagy ezzel. Szép napot mindenkinek!

2011. szept. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
De, most pont azt csináltad. Kérdezés nélkül osztottad azt észt és mi ebből nem kérünk akkor sem ha a te Imre bácsid így tett. Ha valaki kiváncsi a szavak pontos jelentésére majd utána néz, vagy megkérdez. Addig hagyd őket békén. A kérdés a levezetésre vonatkozott, semmi másra.
2011. szept. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!