Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Láthatja a kutya a szellemeket?

Emy1991 kérdése:

Láthatja a kutya a szellemeket?

Figyelt kérdés

Sokan mondták, hogy a kutya látja a szellemeket.Ne nézzetek bolondnak. Ha valaki ilyenben nem hisz, az nem is válaszoljon, de sértegessen.Kíváncsi vagyok csak, nem bolondultam meg.Nem szeretnék támadásokat kapni, csak érdekel a dolog.


Az én kutyusom szokott olyat csinálni, hogy néz 1 pontba és ugat ill morog.De ahova néz, ott nincs semmi. Többször csinálta ezt. Tegnap este már bóbiskolt, mikor hirtelen felriadt, nézett az ajtó felé mereven és remegett.Láttam rajta, hogy fél,még morgott is egyet. Szorosan odabújt hozzám és akkor is csak az ajtót bámulta, de nem volt ott se semmi. Miért csinálja ezt? Van tipp.

Hallottam,h szellemeket látják a kutyák és érdekelne,h ti h gondolkoztok erről.


De a sértéseket, flegmaságot hanyagoljátok. Köszi


2011. szept. 28. 15:10
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Attól mert nem látod, nem hallod, még sok minden lehet ott. A kutyának jogg a hallása és a szaglása. Ehhez nem kellenek szellemek, mikor sokkal egyszerűbb magyarázat is van.
2011. szept. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
*jobb
2011. szept. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
50%
Hát nem tudom, hogy létezik-e ilyen, de velem az történt kb. 1-1,5 hónapja, hogy édesanyámmal kinn voltunk a lépcsőházba. Ott volt velünk a macskám (akkor 10 hónapos), és a kutyusom (akkor 9 hetes). Anyummal beszélgettünk, a macska meg hirtelen felszaladt az emeleti lakáshoz, ezzel egy időben a kiskutyám pedig elkezdett a levegőnek ugatni... Hát mi anyuval nagyon megijedtünk, már csak az állatok viselkedésén is, ugyanis mert mi semmit se hallottunk, láttunk amitől így megkergülhettek volna. :)
2011. szept. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
53%
nem tudom mi van ebben meg én is félek az ilyenektől de amikor én pl tök dühös voltam de egyedül voltam a kutyámmal itthon, minden féle rossz dologra gondoltam meg olyan gonosz dolgokra és ez a kis hülye engem is megugatott akkor... nagyon durva...
2011. szept. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
49%
Nem akarom leszólni azt aki hisz a szellemekben de, hogy lehettek már olyan korlátoltak, hogyha ti nem láttok semmit akkor nem is lehet ott semmi természetes dolog...?
2011. szept. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Ez nem nagyon durva, ez csak biológia...
2011. szept. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
lehet hogy nem durva csak biológia, hogy érzékelte ezt, de pedig semmi látható jelét nem adtam nem csapkodtam meg semmi, de mégis valamit érzett amit az emberek nem és most nem arról van szó hogy a szomszéd pörköltet főz, ő érzi én nem, hanem valami többről
2011. szept. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Jaj már megint ez a semmi. Honnan tudod te azt? Látod magad kívülről? Még akár egy másik ember is észreveszi ha rossz a kedved akkor is ha meg vagy róla győződve hogy nem mutatod. A kjutyának meg még jobb a hallása, szaglása és figyel téged. Ilyen egyszerű.
2011. szept. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
0%
Igen, megint ez a semmi. Nem azt mondom hogy ténylegesen semmi, hanem azt hogy nekem, vagy más embernek semmi. Mitől olyan földöntúli ez?? Miért ne lehetne azt mondani hogy ő valamival többet lát mint én? Megpendítették pl az aurát is, aura létezik... miért ne láthatná mondjuk azt? ... Főleg hogy az én kutyám olyan hogy bizonyos embereket akik nekem mondjuk szimpik, megugat. Persze van olyan aki engem is megijeszt és megugatja ő is. De van olyan akivel én nem barátkoznék ő mégis odamegy és kedves vele... Nem lehet tudni miért... vagyis én nem tudom... ő biztos tudja mit miért csinál...
2011. szept. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Igen ez mind így van csak azt nem értem, hogy akkor ezeket miért nem lehet természetesnek tekinteni és miért kell rögtön szellemeket meg nem tudom miket látni mögé. A sok ugatásból meg inkább arra tippelnék, hogy a kutyádra ráférne egy alapos nevelés.
2011. szept. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!