Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Láthatja a kutya a szellemeket?

Emy1991 kérdése:

Láthatja a kutya a szellemeket?

Figyelt kérdés

Sokan mondták, hogy a kutya látja a szellemeket.Ne nézzetek bolondnak. Ha valaki ilyenben nem hisz, az nem is válaszoljon, de sértegessen.Kíváncsi vagyok csak, nem bolondultam meg.Nem szeretnék támadásokat kapni, csak érdekel a dolog.


Az én kutyusom szokott olyat csinálni, hogy néz 1 pontba és ugat ill morog.De ahova néz, ott nincs semmi. Többször csinálta ezt. Tegnap este már bóbiskolt, mikor hirtelen felriadt, nézett az ajtó felé mereven és remegett.Láttam rajta, hogy fél,még morgott is egyet. Szorosan odabújt hozzám és akkor is csak az ajtót bámulta, de nem volt ott se semmi. Miért csinálja ezt? Van tipp.

Hallottam,h szellemeket látják a kutyák és érdekelne,h ti h gondolkoztok erről.


De a sértéseket, flegmaságot hanyagoljátok. Köszi


2011. szept. 28. 15:10
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
én szellemeket egy szóval sem említettem... és a tutuskám nagyon is jólnevelt csak kissé foxterrier ^^"
2011. szept. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
0%

Nem látják a kutyák, macskák és a kisgyerekek a szellemeket, de érzékelik, tudják h ott van, valahogy megérzik!!!

Amúgy a kutyák, macskák és a gyerekek különösen érzékenyek ezekre a dolgokra.

2011. szept. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan fajtám van amire rámondják, hogy ugatós. Ez nem mentség. Ilyen akkor sincs, hogy a kutya kedve szerint ugatgat akit akar. Lehet nem szeretni valakit, de nem ő dönti el, hogy kivel ellenséges. Na mindegy...
2011. szept. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Az én kutyám sem ugatós. Én hiszek abban, hogy látja a szellemeket és lehet hurrogni.Elhiszem,h a macska és a gyerek is látja. Van olyan ismerősöm is,aki látta a halott papáját.Én hiszek az ilyenben. És örülök, hogy más is átélt ilyen dolgokat.ők mind látják, hogy mit csinálnak. Nagyon ijesztő. Persze meg lehet mindennel magyarázni, de akkor is különös.Az is meglepő,hogy ők tényleg megérzik,h milyen az ember személyisége és mi meg nem. Arra voltam kíváncsi, hogy mások mit szólnak és jól esett,h sokan hittek benne,velük is megtörtént. :D
2011. szept. 28. 19:51
 25/31 anonim ***** válasza:
És ha vannak szellemek...? Akkor is miért oda kell őket beerőltetni kérdező, ahol teljesen egyértelmű, természetes magyarázatok vannak (vagyis a kutya fejlettebb érzékei) és semmi más? Ez nem bemagyarázgatás... Nem utolsó sorban felelőtlen dolog, mert az ilyen tévhitek miatt rosszul kezelik az állatot, hisz nem értik a viselkedését.
2011. szept. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 Akiteki ***** válasza:
66%
Nem csak a szellemeket, de a hupikék törpikéket és Supermant is látják. Fantázia kérdése az egész. Az enyém most közölte, hogy Hamupipőke a cipőspolc felé tart.
2011. szept. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Ohhh köszönöm Akiteki!!! Pont az ilyen bunkó megnyilvánulás miatt írtam, h :De a sértéseket, flegmaságot hanyagoljátok.

Ha ezt nem írtad vna meg hülyén halok meg

2011. szept. 29. 11:02
 28/31 Akiteki ***** válasza:
Mit vártál? Hülye kérdésre hülye válasz!
2011. szept. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
Nem tudom, hogy vannak-e szellemek..de a kutyám egyszer csinálta annyira megijedtem és ott álltam előtte és nem is rám figyelt..és ugatott mintha valami lett volna a hátam mögött ..képzelheted mennyire megijedtem
2011. dec. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 Akiteki ***** válasza:
Megsúgom: nincsenek. Te legalább bevallottad, hogy nem tudod.
2011. dec. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!