Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudom h vemhes a...

Honnan tudom h vemhes a kutyám? Egyik napról a másikra eléggé megnőtt a hasa meg a nemiszerve elég nagy ez utalhat arra?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 18:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem kell egyből a földbe döngölni!


Ha egyik napról a másikra nőtt meg a hasa, megduzzadt a pérája, akkor lehet hormonzavar is, hiszen most tüzelt először. Akár álvemhes is lehet. Az meg, hogy 90%, hogy elpusztul, ha kölyköket hoz a világra hülyeség! Fiatal még az biztos, de azért ne túlozzatok! Van rá esélye, de nem ekkora. Ne állítsatok fel pontos diagnózist és ne döngöljétek a földbe a kérdezőt amíg nem 100%, hogy vemhes a kutyája!


Kérdező!

Vidd el dokihoz, Ő majd megállapítja, hogy vemhes-e a kutyád és elmondja a lehetőségeket, ha igen. Ha nem vemhes akkor felvilágosít, hogy az általad említett tüneteket miért produkálja, kell-e kezelés számára.

2011. szept. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszát az utolsónak!

Nem tudom miért kell rögtön a legrosszabbra gondolni! Meg h rögtön elpusztul. Honnan tudod h nem szoktam vinni állatorvoshoz? Mert nem akarok rögtön állatorvoshoz szaladni hanem gondoltam h értelmesek az ember és talán meglehet tőlük kérdezni de úgy látom még mindig van 1-2 kivétel aki elég pofátlan!

2011. szept. 29. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!