Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy csináljak beöntést a...

Hogy csináljak beöntést a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Nagyon durva szorulása van szegényemnek. Felhívtam a dokinkat, aki mondta, hogy melyik gyógyszerért menjek el a patikába, és csináljak neki beöntést!

Merthogy ez a 2 dolog együtt helyreteszi, ha nem javul holnap délutánig akkor vigyem be.

Én még sosem csináltam ilyet hogy kell? Kérlek segítsetek! Köszönjük!


2011. szept. 29. 18:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Beöntést javasolt az orvos? Ez hülye. Nézd, mindenhol kifejezetten tiltják, hogy otthon belebabrálj:

[link]

2011. szept. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Jézus, ez durva. szerintem a kutya nem fogja hagyni magát... hashajtót még nem próbáltál adni neki? amúgy szerintem a dokinak kellene helyretennie, és nem is értem, hogy mondhatta, hogy csináld Te... vagy ez normális???!!!
2011. szept. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az az orvos valami illegális szerrel élhet, szerintem ne vidd hozzá többet.
2011. szept. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hát ezért kérdeztem, mert nem merném megcsinálni. A doki mondta, azt is elmondta nagyjából, hogyan, de akkor is...

Laevolac nevű székletlágyítót adtam neki most, azért küldött el a patikába. Remélem jobban lesz.

2011. szept. 29. 18:20
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Beöntést ne adj, veszélyes. A Laevolac jó és a paraffinolaj is egy kanállal ételbe keverve.
2011. szept. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
ne adj te neki. veszélyes ha nem szakember végzi. egyébként árthatsz vele, ha túlságosan megemeled a kezed szétrobbanhatnak a belei vagy felöntöd a szart a gyomráig.!! És elpusztul Meg se próbálkozz vele abszolute!! Vidd el egy normális orvoshoz, egy igazihoz! Ez egy barom aki ezt javasolta neked. Amúgy lehet szorulása sok csonttól is. Szegénykém nagyon kényelmetlenül érezheti magát, vidd el orvoshoz mindenképp!!!
2011. szept. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Csontot egyáltalán nem kap enni. Nem adok neki beöntést, ez biztos. köszönöm szépen. Ha nem kakil most este a Laevolactól és a kis olívaoljatól, akkor holnap reggel másik orvos.

Köszönöm mindenkinek!

2011. szept. 29. 18:27
 8/12 anonim válasza:
14%
Slagg....
2011. szept. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, neked is!
2011. szept. 29. 18:33
 10/12 Akiteki ***** válasza:
100%
Nálunk egy doboz szardinia 2-3 dl tejjel bevált. Mindenféle gyógyszer nélkül tuti hatásos.
2011. szept. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!