Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német doggal milyen aggilytikr...

Német doggal milyen aggilytikre van lehetőségem?

Figyelt kérdés
Vagy minden fajtának lehet mindenfélét csinálni? Ebben nem vagyok olyan jártas, megköszönném, ha valaki tudna segíteni! :)
2011. szept. 29. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Német dog és agility?:) Jaj hát ez aranyos:) Nem tesz jót az izületeinek az agility, főleg ha egy diszpláziás kutyust kapsz ki. Szóval én semmiképp nemcisnálnám, esetleg valami dogdancing félét, az is érdekes:)
2011. szept. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jaaa értem! Köszönöm! :D
2011. szept. 29. 21:37
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

agility-vel tönkreteszed.

agility-zni csak kis vagy középestestű kutyával lehet

2011. szept. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%

német juhásszal is kiválóan lehet agilityzni, pedig szerintem ő már a nagytestű kategória...:)


viszont a német dog tényleg nem alkalmas rá...

és én dog dancingre sem vinném, nem értem, az mennyivel jobb, mint az agility??

2011. szept. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

jaj maradjatok már, mi az h NEM LEHET nagytestűvel, a maxi kategóriában van a legtöbb kutya, hahó !


először is:

úgy kell írni hogy: AGILITY ;)

hobbi szinten meg, kikapcsolódásként simán járhattok agilityzni ;)

van külön molosszus kategória, de azt nagyon ritkán szoktak meghirdetni (persze nem hivatalos kategória)

egyébként van Magyarországon egy agilityző rhodesiai ridgeback, és hát ő sem az a kis fajta, mégis voltak már versenyeken ;)(meg van dog dancingelő, flyballozó és agilityző roti is )

( meg régebben volt egy német dog akik agilityztek az országban, ők nem tudom hogy űzik-e még a sportot)

tehát ésszel, de lehet csinálni

2011. szept. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

tessék:

[link]

2011. szept. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!