Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 napja születtek kiskutyáim...

3 napja születtek kiskutyáim de nagyon bolhásak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 12:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Frontline sprayvel kell lefújni a kölyköket, a szukát és a helyüket, nagyon alaposan, rendszeresen megismételve. A rongyokat cseréld gyakran alattuk. A szukát féregtelenítsétek most azonnal, a kölyköket meg 2 hetes koruktól kezdve, mert a bolhától nagy valószínűséggel férgesek is lettek.
2011. szept. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
64%
Soha nem fulladtak bele a hintőporba nem azt mondtam,hogy ásztasság meg a hintőporban ,de mindegy:)
2011. szept. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! minnél előbb cselekedni fogok!!!
2011. szept. 30. 18:58
 14/14 christa84 ***** válasza:
100%
Lehetne papolni a helyes tartásról, ivartalanításról-én is ok nélkül kaptam nagyon kemény vádakat! Előfordulnak balesetek amiből kölyök születik... Az viszont nem megengedett h. tele legyenek bolhával mert megölik a szerencsétleneket... Én a pár napos kölyköt semmi esetre sem kezelnék semmivel sem. Az anyjukat fürdesd neostomosan fürdőben (olcsó és nagyon hatásos a bolhacsípések helyének gyógyulására és a bőrproblémákra is) Állatpatikában beszerezhető kb 400 ft egy ampulla. A vényen minden utasítás rajta van hígítással meg megismételt kezeléssel kapcsolatban... Ha ez megvan, cseppentsd be valamilyen bolha űző spot-onnal (ebből is van már pár száz forintos is, igaz azok rövid ideig hatásosak). A legfontosabb ha az anya bolhamentes azonnal szedegesd ki kézzel az összes piciből a bolhákat kézzel, két ujjal összenyomod és kinyiffan... A helyüket meg a kutya összes cuccát is le kell kezelni a fürdés után maradó oldattal
2011. okt. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!