Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám aktivizálni?

Hogyan tudnám aktivizálni?

Figyelt kérdés

van egy idősebb , nagyobb testű kutyám, akivel úgymondva semmit nem lehet kezdeni. Nem mondom, hogy rossz kutya, mert a dolgát elvégzi: őrzi a házat, idegeneket nem enged be, jelez, stb. de amúgy meg mást se csinál csak fekszik a kedvenc helyein. Eddig a kistestű kutyuskámmal tudtam játszani, ő aktív volt, de sajnos egy hónapja elpusztult. Egyszerűe lehetetlen, hogy ennyire passzív legyen! Étellel sem lehet motiválni, hogy rongyozzon vagy valami egyéb. Mondjuk amikor még kölyök volt, akkor is ilyen volt, annyi különbséggel, hogy akkor rongyoztunk, de aztán meghalt a családban az az ember akit gazdájának tekintett, és ilyen lett, hiába szeretgettük. Remélem érthető volt azért.

Sajnos mellé másik kutyát képtelenség lenne hozni, mert öt perc alatt szétkapná. Arra bezzeg nem lenne lusta...


2011. szept. 30. 13:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Igazándiből nem tudom,mert nekem meg pont az ellentéte van,le se lehet lőni a kutyámat,mikor alszik akkor is fent van meghall valami kis motoszkálást már felkapja a játékát és szalad,akár éjszaka-akár nappal van.. hihetetlen.


Biztos aranyos lehet amúgy,hogy ilyen kis lusti.

2011. szept. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
akkor reménytelen eset. Hidd el, jobban örülnénk hogyha aktívabb lenne, néha már nagyon játssza a halottat... mármint hiába szólunk neki, nem mozdul, abban a pillanatban pont nem horkol, kicsit megijedünk
2011. szept. 30. 14:50
 13/15 anonim ***** válasza:
Milyen fajta egyébként? Lehet, hogy ez a normális náluk...
2011. szept. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

jugoszláv farkasölő a drága:)

Szerintem náluk ez nem megszokott

2011. szept. 30. 16:50
 15/15 anonim ***** válasza:
47%
Sétálni szoktad hordani? Az én kutyám sem egy nagy parti arc, de sétálni órákon át képes:)
2011. szept. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!