Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meg lehet fürdetni sima meleg...

Meg lehet fürdetni sima meleg vízzel pár napos babakutyusokat? Borzalmas koszosak, és büdik.

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 15:05
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Szerintetek akik kivágják a kukába a 3-4 napos kölyköket,azok mellékelik mellé az anyakutyát is?

Ki fogja szoptatni? Én, jobb híján.

Komolyan nem értem,hogy miért kell nekem esni. Mi az,hogy elértem a célom?

2011. szept. 30. 19:46
 12/32 anonim ***** válasza:
90%

Langyos vízben utána száraz meleg helyre rakod őket hogy meg ne fázzanak.

A helyüket tisztísd naponta így kopnak a bolhák ,)

És ha nem tápszerrel szoptatod őket akkor felforralod a tejet mellé kamilla teát össze kevered 1:3 arányban (3rész tej 1 víz) és rakhatsz nekik bele szölő cukrot.

Sok sikert! :)

2011. szept. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Részemről minden tiszteletem a Tiéd!

Remélem, sikerül felnevelni őket! Írd majd meg kérlek, hogy mi lett velük! :)

2011. szept. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
73%

Én sem értem miért kell bántani a kérdezőt...Valószínű el sem olvastátok mit írt lejjebb..Kidobták őket és Ő megmentette az életüket,ezért cserébe ez a hála,hogy össze-vissza szídjátok? Van nektek szívetek,vagy netalántán ekkora állatbarátok vagytok?

A kérdésre válaszolva:

Langyos vízzel és cica-kutya samponnal nyugodtan átfürdetheted őket,aztán bugyoláld be száraz,de meleg törölkörőbe és lassan,óvatosan masszírozva itasd fel a vizet a bundájukról.

Gondolom a szemük még csukva van,a kis drágáknak..Én megkérdezném az állatorvostól mit adjak nekik enni.

2011. szept. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat. A bébik ketchup-mentesek, és sikerült nekik egy pótmamát találni, így van a legnagyobb esélyük!
2011. szept. 30. 20:19
 16/32 anonim ***** válasza:
23%
ja én vagyok az (eléred a célod) azt nem írtad ,hogy nincs anya kutya bocsi így nem helyt álló az eléred a célod, sajna ezt már így találtad!!
2011. szept. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzőkkel.Sok sikert a felnevelésükhöz :)

Ha van időd,kérlek meséld el hogy vannak,és ha lehet csatolj majd képeket is,kíváncsi vagyok rájuk.

Jó kutyázást :)

Ja és: undorító h szerencsétleneket csak úgy kidobják..kíváncsi lennék,mihez kezdene,ha az ő gyerekét hajítanák ki egy kukába :@

2011. szept. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 Akiteki ***** válasza:
54%

Mivel a kérdésbe nem írtad bele, így ugye elképzeled, hogy mi is elképzeltük, hogy valami disznóólban szaporodnak a kutyák?

Borzalmas, hogy élve képesek a kukába dobni szerencsétleneket.

2011. szept. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
24%

Úristen ki esett neked?

Megkérdeztük,hogy mégis,hogy fogod őket szoptatni?

Ennyi.

2011. szept. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
80%

Te a dajka hogyan fogadta? Csak úgy beraktátok mellé és kész? Nem zavarta el őket? Neki is éppen kölykei voltak? Észrevette egyáltalán a létszámnövekményt?


Anno mi egyszer egy macskával jártunk úgy, hogy egyszercsak 2-vel több fekete lett nagyot néztünk, nem értettük a dolgot, aztán kicsit több fénynél kiderült, hogy... aha.... 2 döglött vakondot hozott a kicsiknek...

2011. szept. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!