Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kennel aljára a járólappal...

Kennel aljára a járólappal hasonló de olcsóbb megoldás létezik? Amit a földre is le lehet rakni. Vagy ötletek?

Figyelt kérdés

Olyat szeretnék a kennel aljára amit le lehet rakni a földre de viszont fel lehet mosni, fertőtleníteni (ez azért fontos mert kutya tenyésztésbe szeretnénk fogni) ne szívja be a pisit. Beton, föld kizárva! Én valami a járólaphoz hasonlóra gondoltam ( mit a lakásba is szoktak tenni) csak van valami hozzá hasolló dolog ami olcsóbb a földre is lehet rakni és ameg felel a fel tételeimnek? Vagy valami más ötlet? Esteleg tapasztalat valami hasonló dologgal?

Csak normális válaszokat kérek!


A válaszokat köszönöm!


2011. szept. 30. 20:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem lesz büdös a föld a pisitől, nekem otthon föld van a kertben:) és 5 kutya locsolja minden nap:) Akkor tegyél beton, linoleum, és forgácsot. Ez felszivja a pisit, nem lesz büdös, és könnyű takaritani. Mondjuk a tenyésztéshez nem értem, hogy mire a nagy fertőtlenités a kennelhez. A mama ugyis külön ellik, elletőben, az fertőtlenithető, infrás stb. Nekem az a véleményem, hogy a kennel aljának akkor is a föld a legjobb. Ha fedett, ha nem. És a legkönnyebben tudod rendbentartani.
2011. okt. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
linóleum-ból lesz az alja. De nem fognak a piijükben állni mert a kennel maga lent hogy le follyon és az áljába oedig lesz egy gyűjtő. Amúgy a tenyész engedély még nincs mert az ebek még picik elősször tenyész szemlére megyünk majd velük!
2011. okt. 1. 08:59
 13/13 anonim ***** válasza:
Pont igy lesz büdös, mert a pisi folyik, de a nyoma marad. Slagolni kell, és télen az nem tul praktikus. Akkor tegyél rá forgácsot.
2011. okt. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!