Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a különbség a törpe uszi...

Mi a különbség a törpe uszi és a közepes uszi között? (méret vérmérséklet stb)

Figyelt kérdés
?
2009. ápr. 27. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A közép uszkár marmagassága 35-45 cm, a törpe uszkáré 28-35 cm, szóval olyan nagy eltérés nincs közöttük, mint a közép és az óriás között. Természetben véleményem szerint nagyjából megegyeznek,bár a kisebb kutyusok általában öntudatosabbak, hangosabbak. Remélem nem írtam hülyeséget és tudtam segíteni, bár nem vagyok nagy uszkáros :)

2009. ápr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Minél nagyobb méretű annál jobban szeret játszani más kutákkal, annál kevesebbet ugatgat, annál kevésbé ingerlékeny. Legalábbis így tudom, nem tapasztalat!

2009. ápr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kisebb egyedek pl. törpe és közép sokkal hangosabbak,játékosabbak.Ez nem azt jelenti, hogy az óriásuszkár nem szeret játszani csak a kisebb fajták sokkal virgoncabbak.
2009. ápr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez a "minél nagyobb annál kevésbé inkább" dolog nem igazán így működik.


megfelelő szocializáció után bármilyen méretű kutya jól elvan más kutyákkal és nem ugat fölöslegesen....és fordítva, bár tény hogy elrontani sokkal könnyebb és gyorsabb mint megfelelően nevelni.

2009. ápr. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!