Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menyi virslit adjunk neki?

Menyi virslit adjunk neki?

Figyelt kérdés

Üdv!


Arra lennék kíváncsi hogy van egy 10 hetes kis kutyánk és egy 100grammos virsli csomagból menyit adjunk neki? Illetve meg kell neki melegíteni? (4db virsli van a csomagban)


2011. okt. 3. 12:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
55%
sok a szója tartalma ha adsz neki vakarózni fog mert a bőrén jön ki
2011. okt. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Az ilyenek, akik szerint a kutyák mindig a maradékokon éltek. Dédszüleim már örökölték a rottweilereik etetéséhez az igazi receptet :), ami jóformán hús hússal volt. A kertből pedig ettek zöldségeket, gyümölcsöket. Nem tojáshéjjal és kenyérrel voltak etetve. Nem tudom mi alapján gondolod, hogy a kutyák senkikként voltak kezelve. Jobban megbecsülték a munkájukat, sok mindenhez szükség volt kutyára. "Parasztok" pedig mindig voltak, vannak és lesznek is.

Kedves kérdező! Ennyi idősen ne ez legyen a kutyád fő tápláléka! A virslit pedig fogyassza el a család. ;) Egyébként hány százalék a hústartalma a virslinek? Múltkor a boltban láttam 23%-osat, elképedtem. 80% alattit nem is veszek.

2011. okt. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
43%

ELVILEG a kutyának ugye 70% hús és 30% gabona és egyéb arányú kaja kell. Na nekem egy ideig (kényszerből) a fordítottja volt (mivel bevált így maradt is). Azóta a kutya kiemelkedően aktív, fényes a szőre, gyönyörűek a fogai, egészséges. Már az állatorvos is azt kérdezi, hogy mi a titka. Mikor elmondom, akkor meg nem hiszi el.


Ja, a megatáp hívőknek. Ezt legyetek kedvesek elmondani a kutyámnak is, mert ha kutyáknak készült kaját teszek elé, kb a kurv@ anyámba küld el és nem eszi meg. Igen, próbáltam minden létező módszert, akkor se eszi meg.

2011. okt. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ. Végül nem adtam neki virslit. Amúgy meg ha jól emlékszem 53% hús tartalmú.
2011. okt. 3. 15:22
 15/17 anonim ***** válasza:
amennyibe a virsli kerül azért kapsz egy adag száraztápot, vagy egy kis csirkehúst inkább azt add neki
2011. okt. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én néha jutalom falatkéntként szoktam 1-2 falatot adni neki. De megfőzve!
2011. okt. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 compactegon ***** válasza:

én Falni Jó! virslit adtam neki kölökkorában, de csak jutalomfalatként (egyébként legtöbb kutyasuliban is ezt ajánlják/adják...).

amúgy prémium tápot eszik, néha tojással, kis kenyérrel, vagy kevés müzlivel.

2011. okt. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!