Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehetek önkéntes segítő?

Hol lehetek önkéntes segítő?

Figyelt kérdés
Budapesten élek.
2009. ápr. 28. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Noé Állatotthon, HEROSZ, Szentendrei Árvácska. Ezeken a helyeken biztosan.
2009. ápr. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még csak 11 éves vagyok.
2009. ápr. 28. 13:27
 3/6 anonim ***** válasza:

úgy látom anyukád is erről kérdezett egy másik részben...


oda írtunk neki.


nélküle gyakorlatilag sehol, tehát vagy Ő is munkát vállal veled és végig ott van, vagy te sem mehetsz. 16 év a korhatár, ami nem is véletlen mert egy menhelyen rengeteg szörnyűséggel találkozik az ember, és erre még te, ebben a korban egyáltalán nem vagy felkészülve..... gyakran érzem úgy hogy még én sem pedig majdnem egy huszassal vagyok idősebb nálad.

2009. ápr. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
esetleg a Zöld Zebra egyesületnél segíthetnél a vásárokon. (de ott is csak szülői felügyelettel)
2009. ápr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Én voltam menhelyen besegíteni, de csak 15 vok. Csodás élmény volt hogy tudtam segíteni, de egyben szörnyű is az egész. Nem Bp-en volt, és azt se tudom hogy ajánlanám-e neked. Attól függ hogy tudod kezelni ezeket a helyzeteket. Pl. jó lenne nem sírvafakadni amint megérkezel...
2009. ápr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elég jól kezelem az ilyen helyzeteket.
2009. ápr. 29. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!