Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya szembetegségek? Többi lent.

Kutya szembetegségek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Cseresznye szem tapasztalatok? Minden érdekel ami ezzel kapcsolatos!! Kezelése, műtét ára, műtét után....
2011. okt. 4. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Arra gondolsz,amikor a harmadik szemhéj begyullad,megdagad?

Én kiskutyámnak mind a két szeméből kivágták. Egyiknél elaltatták,úgy vágták ki,árát már nem tudom,régen volt. A másiknál csak érzéstelenitették a szemét (valami folyadékot spricceltek a szemébe) És lecsippantották a dudort.

2011. okt. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Utána kenőccsel kellett kenegetni. Jól viselte,ez nem nagy műtét,semmi gond nem volt,hamar meggyógyult.
2011. okt. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hú, hát nekem pedig azt mondták, hogy tilos kivágni, mert szárazszembetegsget okozhat és élete végéig csepegtethetem a műkönnyet.

Több orvossal konzultáltam, köztük az egyetem szemorvosával is, végül a műtétet a saját dokim csinálta meg, de ebben mindannyian egyetértettek.


Felnyitották alul a szemét, és bevarrták az eredeti helyére. Elvileg újra kijöhet, de nálunk szerencsére nem jött ki, és azt mondta a dokim, hogy az ő praxisában sem fordult elő.


Amikor a másikon először kijött, akkor már okosabb voltam, és azonnal futottam a dokihoz, és az krémezésre elmúlt. Mindenképpen meg kell műttetni, mert különben folyamatos gyulladást okoz a szervezetében.


Én asszem 35 ezret fizettem, utána még két hétig kenegetni kellett és enniy.

2011. okt. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen erre gondolok Megnyugtató a válaszod :) Nála csak egyoldali remélem nem lessz 2 oldali. Olvastam olyat is hogy szárazszem lehet a szövődménye a műtétnek és akkor életet végéig kell szemcseppet használni. Most írt a doki szemcseppet aztmondta menjünk vissza egy hét múlva és meglátjuk milessz éshogy lehet allergia miatt van ez mert sok a pollen mostanság. Remélem hogy nemkerül műtétre sor :/
2011. okt. 4. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!