Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy dalamtát ....

Szeretnék egy dalamtát . Milyen rossz és jó tulajdonságai vannak?

Figyelt kérdés
Utánuk néztem de sok helyen ellentmondásos információkkal találkoztam . Tud valaki mondani egy összegzést a tulajdonságaikról meg hogy melyik kennel a legmegbízhatóbb (az alkalmi süketsége miatt) előre is köszi.
2011. okt. 4. 15:41
1 2
 11/12 anonim válasza:

Sziasztok! Én személyesen a Spotted Angels Kennel tenyésztője vagyok, azért írok, mert eléggé meglepődtem azon a válaszon, hogy valakinek a Ruby nevű kutyája tőlem származik. Csak hogy tisztázzuk, én még Magyarországra szuka kutyát nem adtam el, két almom volt eddig, minden kutyus fennt van az oldalamon, aki nálam született. Szóval csak, hogy tisztán lássatok, Ruby nevű kutya nem tőlem való!!!

És igen, 100 alatt "meg lehet úszni" egy kölyköt. :-)

2011. nov. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Előző vagyok, amúgy ha bármi kérdésetek van, nagyon szívesen válaszolok mindenre.
2011. nov. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!