Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kell tenni amikor tüzel a...

Mit kell tenni amikor tüzel a kutyánk?

Figyelt kérdés
Van egy kiskutyám, még csak négy hónapos, de érdekelne, milyen amikor tüzel, nekem kell e valamit csinálni olyankor, megváltozik e a viselkedése stb. Szóval minden amit tudnom kell... :D köszi előre is!
2011. okt. 5. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
kielégíteni.
2011. okt. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kutya tampon, pelenka amúgy össze vérez mindent
2011. okt. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hát ha akarsz kistkutyát, akkor egyértelmű...

ha nem, és nincs kan a közelben, akkor semmit, max ha szobakutya, akkor sűrűn takarítanod kell.

ha meg van kan kutya, akkor valamiféle fogamzásgátlót kell bevetni (különzárni őket, gyógyszer, injekció, ilyesmi)

2011. okt. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek van szuka kutyája. Ő bugyit ad rá ( nem kutya bugyit hanem egy olyat ami az övé volt ) és betétet tesz a bugyiba ez is olyan amit ő is használ. De amúgy nem nagyon lesz véres a lakás mert sokat nyalogatja magát max 1-2 csepp szokott a földön lenni.
2011. okt. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Kiskutyát nem szabad még "összehozni" mert még nagyon fiatal a kutyád. Csak 2 éves korától.
2011. okt. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem szeretnénk kiskutyákat, és nem is lesznek.. :) köszi mindenkinek!
2011. okt. 7. 18:40
 7/7 Akiteki ***** válasza:

Akkor a legjobb még az első tüzelés előtt ivartalanítani.

Megmarad a jelleme is, játékos kedves marad.

A szukák a tüzeléskor sokszor idegesek, morcosak. Azt szoktam mondani, hogy szerintem nekik is fáj a hasuk olyankor.

2011. okt. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!