Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma vettük észre, hogy tüzel a...

Ma vettük észre, hogy tüzel a kutyánk, tegnap volt neki udvarlója, ha nem szeretnénk kis kutyát milyen lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés
Természetesen feleslegesen nem tennénk ki őt műtétnek.
2010. jún. 28. 10:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
35%

Na majd mindjárt megjelenik az ivartalanítós brigád és kapsz:))


Elvileg létezik kutyáknak is fogamzásgátló szuri az állatorvos tudja beadni.

2010. jún. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Akiteki ***** válasza:
63%

Igen, az ivartalanítás brigád.

Van valami kifogás?

A műtét nem felesleges. Nem csak a nem kívánt vemhességet zárod ki, de egy csomó más betegséget is.

Vemhesen is megcsinálják.

Fogamzásgátló nem létezik, csak magzatelhajtó injekció. Ma már ez nem hormon, hanem olyan, ami megindítja a szülést és elvetél a kutya. De semmivel nem olcsóbb, mint az ivartalanítás. És legközelebb ugyanúgy befedezhetik.

2010. jún. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

[link]

A hormongyógyszerek nem egészségesek a kutyának, viszont az ivartalanítással jól mondta az előző, nagyon sok komoly betegséget meg lehet előzni.

2010. jún. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
32%

Látom egyikőtöket sem zavarta, az a TÉNY, hogy a kérdés nem vonatkozott az ivartalanításra.Telefloodoltok minden kérdést.Legyen már annyi önuralmotok, hogy csak oda írkáltok ahol ezt kérdezik.


És létezik fogamzásgátló, ami kb annyira veszélyes a kutyára amennyire a fogamzásgátlók veszélyesek az emberre.

2010. jún. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Akiteki ***** válasza:
87%

A tény, hogy azt írta, hogy felesleges műtétnek nem tenné ki a kutyát.

A műtét nem felesleges.

A kutyáknak beadott fogamzásgátló nem annyira veszélyes, mint az embereké, hanem sokkal inkább. 70 %-kal növeli a gennyes méhgyulladás kockázatát. És ha már megesett az eset, akkor hiába ad neki fogamzásgátlót. Pont, mint az embereknél.

2010. jún. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a hozzászólást.

Most a mi a teendő? Mikorra derül ki, hogy volt-e eredménye a románcuknak? Vigyem el most állatorvoshoz? Vagy ő mikor látja, érzi ezt?

2010. jún. 28. 11:48
 7/18 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom hogy tömblakásban vagy családiban laktok-e?Mert az sem mindegy!Nekem tömbházban volt ivaros szukám 10 évig,úgy védekeztem a nem kívánatos vemhesség ellen hogy amíg tüzelt nem engedtem el ill. kerültem messziről a többi kutyát soha nem lettek kölykei!Kertesháznál viszont tényleg legcélszerűbb ivartalaníttatni vagy legalább elköttetni ha csak nem akarod bent tartani a házban a tüzelés egész időszaka alatt!Nekem most ismét szuka kölyök kutyám van / nagy testű/ de őt ivartalaníttatom mert iszonyatosan össze tudják kenni a lakást és persze mert valóban sok úgy mond nőgyógyászati problémától menthetem meg a őt,kölyköket meg amúgy sem akarok!
2010. jún. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
37%

Ha ma vettétek észre hogy tüzel akkor valószínüleg még vérzik és nem vette fel a kant!Azért vidd el dokihoz!

Előző voltam

2010. jún. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Igen, ma vettük észre. Az sem biztos, hogy tegnap már tüzelt, csak nem szeretnénk ha kölykei lennének.

A doki most mit tud csinálni? Mi van ha nem is történt semmi, még is kap valami méhösszehúzót?

2010. jún. 28. 12:01
 10/18 anonim ***** válasza:
10%

SENKI SEM AGITÁLT AZ IVARTALANÍTÁS ELLEN, KIZÁRÓLAG AZ ELLEN,HOGY MINDEN ROHADT KÉRDÉSNÉL HA KELL HA NEM MEGÉRKEZTEK, ÉS HASZNOS TANÁCSOK HELYETT SZAJKÓZZÁTOK.


70%-al? igen? és mennyi a gennyes méhgyulladás veszélye? 0.01% ha 100%al növelné akkor lennei 0,02%.

És milyen kockázatai vannak egy embernél? mesélj.

Az ivartalanítás mint orvosi beavatkozás nem kockázatos?Hm? pedig szúrnak vágnak, altatnak.Na mesélj, legyél objektív.Hány százalék műtött kutya pusztul el a műtőasztalon?

Ennek ellenére én is természetesen támogatom, mégsem irogatom be csak oda ahol ez a kérdés.

Nem akarod megérteni, hogy nem az ivartalanítás a vita tárgya, hanem az, hogy floodolsz.

Csak a vita kedvéért vitatkozol.

2010. jún. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!