Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pedigree junior tápot adok a...

Pedigree junior tápot adok a 3 hónapos kutyámnak. Szerintetek ez megfelelő?

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 22:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%

Sok "okos" majd jön és mondja milyen gagyi táp ez a Pedigree.

Valószínűleg igazuk van, viszont régebben a kölykök felnőttek mindenféle prémium táp nélkül is, csak mostanában lett divat egy a márkamánia.


A mi kutyánk anno DogChow juniort evett, de elképzelhető, hogy a "no name" gagyitól sem lett volna semmi baja.


Ha nem telik drágább tápra, akkor add nyugodtan ezt neki.

2011. okt. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszi a választ..tényleg nem telik drágábbra, és nem azért mert sajnálom a kutyától.
2011. okt. 5. 23:11
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mennyiért veszed a pedigreet?

[link]

Ennek 435 ft kilója.

2011. okt. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Legutóbb 3 kg-s tápot vettem 1900 ft-ért. Mikor-hogy van akcióban.
2011. okt. 5. 23:22
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok

Nekünk sem telik drága tápra, de a gagyi Pennys, Lidl-s tápoktól rengeteg volt a kutyánk széklete, vagyis alig hasznosított belőle valamit, így átváltottunk mi is a Josera Economyra.

Ez náluk a legolcsóbb, de lényegesen kevesebb lett a széklete.

2011. okt. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Erősen gondolkodom....Josera tápokat interneten kívül, hol lehet beszerezni?
2011. okt. 5. 23:25
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom, viszont ha nagyobb mennyiséget rendelsz, akkor ingyenes a kiszállítás vidékre is.

Pl. Brit (kék) tápot tőlük rendeltem:

[link]


Josera-t pedig tőlük:

[link]


És még ajándék termékmintákat is kapsz :)

2011. okt. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! :)
2011. okt. 5. 23:41
 9/14 Tyler913 ***** válasza:
88%
Elso: regen Pedigree sem volt,ahogy semmilyen kutyatap,epp ezert a kutyak igazi kajat kaptak,nem elelmiszeripari hulladekot.En a "markamaniat" nem neveznem divatnak,egyszeruen jozan esszel konnyu belatni,hogy nincs ertelme olyasmit adni a kutyanak,amit a szervezete nem hasznosit,akarmennyire is olcso.MEgertem,hogy nincs mindenkinek penze szuperpremium tapra,de akkor is vannak koztes lehetosegek.Ha viszont valaki egy kozeparas termeket sem tud megfizetni,az miert tart kutyat?Es ezt nem bantaskeppen mondom.
2011. okt. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
Ebben az árkategóriában, ami mindenhol beszerezhető, jobb a Friskies és a Dog Chow. De ahogy írták, a Josera még jobb (mi is ezt használjuk már 2 éve).
2011. okt. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!