Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hypoallergén kaját kell...

Hypoallergén kaját kell adnunk a kutyánknak most egy ideig. Ezekből csak drágák vannak? Vettünk egy 3 kg-osat majd 6000 Ft-ért. Tiszta rablás.

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 09:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Milyen allergiája van a kutyának? Áttérhettek a BARF-ra sok munka összeállítani az értrendet, de egész olcsón ki lehet hozni és biztos,hogy egészséges.

[link]

2011. okt. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ez jó oldalnak tűnik, köszi, átnézem.


Egyelőre csirkére gyanakszunk, de nem 100%. Nekem kicsit az is gyanús, h pl semmi viszketés nem volt, talán egy kicsit hasmenéses volt, de nem volt nagyon feltűnő....Ami miatt dokihoz vittük, az az volt, hogy a lábujjai között gyulladt duzzanatok jöttek elő.

2011. okt. 6. 09:34
 3/10 anonim ***** válasza:
Én allergia miatt kezdtem nyerset etetni, az állatorvos ajánlotta. a csirke allergiás kutya 5 éve nyers csirkehúst eszik, semmi baja. Most már a többi is azt kapja. Nekem nagyoyn bevált.Kérdezd az állatorvosod róla.
2011. okt. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja, nagyon sok tájékoztatást találsz a netem a BARFról, étrendeket, de angol vag német nyelven. Ha ez nem gond akkor ajánlom,hogy tanulmányozd.
2011. okt. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mi Josera bárányossal etetünk 6800 forint 15 kg...nálunk azok a kutyák is ezt kapják akik nem allergiásak a csirkére..
2011. okt. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én Brit Care tápot adnék nek (bárányos, pont az érzékeny kutyáknak). Sajnos nem olcsó, mert 12 kg táp, 12.000ért van, de ezerszázalék hogy jó.
2011. okt. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

előbb ki kéne deríteni mi is a baj a kutyával , ha allergiás akkor mire?(ezekhez tesztelni kell a kutyát-ránézésrenem tudja senki megmondani!)-ezzel a doki ezekszerint nem foglalkozik, gondolom ő árulja a tápot is:)

pl. a "csirkeallergia" sem a csirkehúsban lévő fehérje miatt alakul ki hanem a rossz minőségű fehérjében megtalálható hormonok és antibiotikumok miatt....szerintem keress egy másik orvost aki nem csak a pénzedre megy!

2011. okt. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy allergiavizsgálat borzasztóan drága, a legtöbb orvos először az antiallergén tápok tesztelését javasolja, mert az esetek jelentős részében ez meg is oldja a problémát.


Kérdező! Nagy kiszerelésben olcsóbbak, érdemes úgy venni. Vagy megpróbálhatod a Josera bárányos tápját, az megfizethető, és jó lehet.

2011. okt. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20 ezerből megvan a vizsgálat és akkor nem kisérleteznek az állaton valóban kezelhetik, és nem csak egy kisérleti patkányként állnak hozzá!
2011. okt. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

És akkor tényleg lehetnek a gyulladások az allergiától???

2011. okt. 6. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!