Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hypoallergén kutyatápok?...

Hypoallergén kutyatápok? márkaneveket kérnék, melyek gyártanak csirke és/vagy búza és/vagy kukorica és/vagy szója mentes kölyök/junior száraztápot

Figyelt kérdés

közepes testű a kutyám, neten sokféle táp van, de legtöbbjük ismeretlen (esetleg olcsóbbat is írjatok)

thx


2011. szept. 29. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kutyám Foxterrier szója allergijája van ezért szója mentes tápot veszek neki. Maxi-mix Neo de van Junior változata is. nagyon szeretik a kutyáim. Összetétel: szárított hús, zsír, fehérje, vitaminok. Kg-ja: 240/kg
2011. szept. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 MME ***** válasza:

Olyan táp, amiben nincs egyik sem, kevés van, én csak hármat ismerek: Orijen, Acana, Taste of the Wild.


Acana: Ranchlands, Pacifica, Lamb & Apple. Ezek mind kiváló kölyöktápok is.

Orijen: Red, 6 Fish.

Taste of the Wild: Pacific Stream.


A fentiekben nincs: csirkehús, csirkezsír, búza, kukorica, szója.


Ha félsz a fehérjétől, akkor az a 3 Acana táp lesz a jó választás.



Szinte minden márkának van hypoallergén tápja, de búza / kukorica / szója van azokban is. Ez a három márka nevezetes arról, hogy mentesek.

2011. szept. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az olcsóbbak közül ott van még pl. a Josera. Búza és szója nincs benne, kukorica az van, de az én allergiás kutyámnak pl. teljesen bevált a bárányos tápja. Próbáltuk az Acana almás-bárányosat is, de attól spec sugárban fosott már akkor is, ha csak egy fél marékkal kevertünk az addigi tápjába...
2011. szept. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

josera lamb& rice szója, és csirke mentes teljesen (csirkeallergiás kutyám van) 15 kg 8500ft körül van.

nem kölyök táp de nekem a kölíök 3 hónapos jkorától ezt ette, kiegészítve zöldkagyló kivonattal és teljesn jól volt.

2011. szept. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az én kutyámnak is csirke allergiája van, Acana: Lamb & Apple-t kapta... részletes összetevőkben ott van, hogy "csirkeporc" .... Igaz enyhébb, de allergiás tüneteket produkált. :(
2013. jan. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!