Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Én is elvihetném kutyaiskolába?

Én is elvihetném kutyaiskolába?

Figyelt kérdés
van egy 4 hónapos kuvaszunk,Budapesten élünk,de a szüleimnek nincs idejük elvinni ,14 éves lány vagyok,van olyan kutyaiskola ahova mehetnénk??
2011. okt. 7. 12:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha se az utazás, se a pénz nem akadály, akkor irány a Népszigeti vagy az Őrmezői kutyaovi :)

Azon ritka sulik közé tartoznak, akik tudják is, hogy másképp kell hozzáállni egy kuvaszhoz, mint a legtöbb kutyához, meg van a fajtaismeretük.

2011. okt. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia!:)


Én is az őrmezői kutyasuliba járok, előtte voltam egy másik kutyasuliban is, amit nem szeretnék megnevezni, hát ég és föld!!!:)

Egyértelműen mondom, hogy egy kuvasszal a népszigetit vagy az őrmezőit válasszátok! (az tulajdonképpen ugyanaz, csak más helyen.)


És ha van, aki elvigyen, persze, hogy semmi gond, nyugodtan járj vele!:)


Viszont ha tömegközlekedéssel mész, nem árt, ha szájkosarat is teszel a kutyusra - jobb a békesség alapon.:) (na meg előírás is.)

2011. okt. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!