Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tennél, ha egy kutya...

Mit tennél, ha egy kutya morogva közelítene feléd?

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
megállnák és megvárnám míg elmegy vagy ah bicajjal vagyok arra az oldalra rakom ahol az van és így a küllőt harapja!
2011. okt. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan haladnék tovább és szemmel tartanám.
2011. okt. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Farkasszemet nézek vele és ha elpislantja magát akkor tudom hogy nem fog megharapni. Ha meredt szemmel néz rám akkor visszafordulok. (Szégyen a futás, de hasznos) :D
2011. okt. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ha a szemébe nézel azzal csak felidegeled, nem? :D mintha ezt tanultuk volna etológián, de inkább nézz utána egy könyvben mielőtt baromságot csinálnál. az idegen kutya fenyegetésnek veszi, a sajátod nem. a vadon élő kutyák egymás szemébe néznek egészen addig, amíg valamelyik meg nem hátrál, illetve ki nem áll, hogy megverekedjen a másikkal. így tehát soha ne próbáljunk meg hosszasan a kutya szemébe nézni, különösen, ha ideges.
2011. okt. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hátat kell fordítani neki
2011. okt. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:06


Megkérdezhetem, hogy hol milyen körülmények között tanultál etológiát? Köszönöm, és bocsánat az OFF-ért!

2011. okt. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"tanultam" :D tanitották :)

egyetemen, agrármérnökin

2011. okt. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!