Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az hogy a kutyám...

Miért van az hogy a kutyám egyik kutyával kijön a másikkal nem? és ez mindentől független!

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Nem független mindentől, az egyik szimpatikus neki,a másik nem. MInt az embereknél.
2011. jún. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
56%
És miért van az hogy az egyik emberel kijösz és a másikkal nem?
2011. jún. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert valamelyik kutya tudja, hogyan kell viselkedni egy feszült kutyával(akinek nem tanították meg a helyesviselkedést, nincs falkavezére), másik tolakodóbb, dominánsabb, ők nem jönnek ki.

Ők KUTYÁK, ÁLLATOK. Nem szimpátia van.. Szépen is néznénk ki, ha a kutyámat, amikor viszem a kistestű kutyák szocializációjára kutyasuliba, valamelyik nem tetszene neki és rátámadna..

2011. jún. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az én kutyám is ilyen.. amelyik kutya vele nyugodtan viselkedik azt nem kapja meg akik izgatottabb annak neki megy én leállítom azonnal és mivel ezt tudom mindig úgy engedem oda a másik kutyához..amúgy most próbálok azon lenni hogy ne legyen egyik kutyával se agresszív de hát amelyik eb nyomulósabb meg el van engedve azoknál ez nehéz..
2011. jún. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!