Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Remeg a kutyám, nem érem...

SOS! Remeg a kutyám, nem érem el az állatorvosomat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hétfőn ivartalanították a kutyusomat, tegnap este semmi baja nem volt, viszont ma reggel már nagyon bágyadt és remeg, főleg ha hozzá szólok. Az állatorvosomat nem érem el, kit lehet hívni ilyen esetben.

Enni evett egy nagyon keveset és vizet is ivott. Néha meg-meg csóválja a farkát, de látom rajta, hogy valami baja van.


2011. okt. 9. 09:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Fázik! Tegyél alá egy plédet, és takard be!
2011. okt. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nézz utánna neten,egy közeli állatpatikának, hívd fel őket, szerintem tudnak adni tanácsot!
2011. okt. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
OK! Egyébként vecsési vagyok.
2011. okt. 9. 09:42
 4/8 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, hogy sebláza van. ha elég alapos az állatorvosod, akkor kellett volna adnia gyulladáscsökkentő tablettákat, és két-három szem láz és fájdalomcsillapítót.

Ha nem adott, akkor adj neki egyelőre egy fél algopyrint ettől tuti nem lehet baja, és szerintem javulni fog.

2011. okt. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Vissza hívott az állatorvosunk, visszük a kuytust a rendelőbe.
2011. okt. 9. 09:51
 6/8 A kérdező kommentje:
Algopyrint adtam minden nap egyet.
2011. okt. 9. 09:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi lett a kutyáddal? Mit mondott az orvos?
2011. okt. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Minden rendben van, lázat mért, megvizsgálta és kijelentette, hogy nyugodtan tekinthetjük gyógyultnak. Véleménye szerint csak a kedélye volt padlón, no meg a mi óriási ijedségünk. A furcsa az, hogy itthon alig bírt lemenni a lépcsőn, imbolygott, nem reagált semmire, de amint meglátta a rendelőt hirtelen a farka is èletre kelt, és egy csapásra vissza tért az élet beléje. Ja, láza nem volt. Haza jöttünk és olyan étvággyal evett, hogy a könnyem kicsordult. Nagyon meg voltam ijedve, a remegést sem tudom hová tenni.
2011. okt. 9. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!