Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a kutyus fajtiszta lehet?...

Ez a kutyus fajtiszta lehet? Goldiról van szó

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2011. okt. 10. 20:24
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
56%
Semmilyen fajtáju. Keverék.
2011. okt. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként csodálkozom, hogy senki nem bukott még rá, de majd most én: igen, a kutya biztosan fajtiszta, hiszen egyértelműen kutya.
2011. okt. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
53%

milyen fajta, milyen fajta ?

KEVERÉK

ha nem szaporítótól szereztél volna kutyát, hanem tenyésztőtől akkor nem kéne most meglepődnöd...

ennyi eszed van -.-"

2011. okt. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
53%

ja és igen, FAJtisztának fajtiszta, hisz KUTYA

a golden az már kutya FAJTA

nem mindegy !!! erről is látszik mennyi vagy "képben"

2011. okt. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Kuvasz:

[link]


"Szőrzete fehér vagy elefántcsont színű, enyhén hullámos lefutású, jellegzetes kuvasz-szőrzet."

"De egyes források szerint a kuvasz egykor nemcsak fehér, hanem vörhenyes, sárgás, sőt, ordas színben is létezett, de sohasem volt tarka. A törzskönyvbe azonban már csak a fehér egyedeket vették fel."

2011. okt. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
A szőre alapján nekem is nagyon kuvaszos.
2011. okt. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:

Na jó most lebuktatom magam,ezt a kérdést is én tettem

fel és ugyanarrol a kutyusról!Csak itt gondolom már le van nyírva,nemrégiben kaptam a kutyát,így rövid szőrrel!

Ezel a képek pedig még előtte készültek róla...(e-mailban kaptam a csajszitól akitől elhoztuk)

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok_kutyak_2274479-fajtisz..

2011. okt. 11. 19:13
 38/39 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2274479-fajti..


Én tudtam:) Vagy legalábbis erősen sejtettem, hogy egy kutyáról van szó mindkét kérdésben. Ott is válaszoltam.

A szőrminősége nagyon eltér a golditól, hosszan hagyva, és lenyírva is. Hosszú szőrrel kuvaszos, lenyírva meg...nem tudom, nem láttam még lenyírt kuvaszt :D

2011. okt. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
A kuvaszos leírást én linkeltem mivel itt a kuvaszról már leírtak néhány dolgot. Mivel nekem kuvaszom van, szerintem a kérdésben szereplő kutya nem kuvasz, sem a feje formája, sem a szőre nem kuvaszos. A jelleme ugyanolyan mérvadó egy kutyánál, mint a külseje. Egy kuvaszt pedig könnyű megkülönböztetni egy golden retrievertől a viselkedésük alapján is.
2011. okt. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!