Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyát válaszam? :D

Melyik kutyát válaszam? :D

Figyelt kérdés

Menhelyről szeretnénk befogdni 1kiskutyát, de 2nagyon tetszik. Az egyik fekete egy kis folt van a mellkasán nagyon cuki a feje^^ a másiknak "ronda":D a feje de színes szőrű feketés barnás fehéres a szőre, ő vékony és nem lesz nagy a bundája, a másik dagi és nagy lesz a bundája ha felnőnek...

A feketés barnás fehéres szőrű az aszem Maszatnak hívják, a másikat a feketét azt meg Hektornak.


Nem ez a kutya de a színe úgyan az majdnem:(Maszat)

[link]


Nem ez a kutya de a színe úgyan az majdnem:(Hektor)

De a mellkasán nagyobb fehér folt van:

[link]


2011. okt. 13. 13:35
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

De birok tenni képet róluk, én is a Maszatot választanám de az anyukám a nővérem meg a bátyám a Hektort akrnák. Megmondta a nővérem h "Ne ilyen ronda kutyát válaszak, legyen már annyi eszem" ezt a Maszatra értette... (valami ilyesmit mondodt)!


Hektor:

[link]


Maszat:

[link]


Ki lehetet venni a ketrecből és van ilyen nagy rét oda vittük a Hektort, a Maszatot pedig hátra vittük és ott voltunk vele... (a menhely hátulja látszik a képen)

2011. okt. 13. 14:11
 12/28 A kérdező kommentje:

De a Hektor feje megfog csúnyulni szerintem!:D

Mert a kutyák ha nőnek akkor nyúlik a testük a lábuk a fejük stb... Most aranyos persze de egy idő után majd nem lesz ilyen aranyos.(szerintem)

Meg ő majd nem mindig ugat amikor verekednek a Maszatal, a Maszatnak a hangját egyszer se hallottam még amig ott voltunk. A Hektornak meg igen...

2011. okt. 13. 14:16
 13/28 anonim ***** válasza:
Hektornál maradok! :) Aranyosabb. :)
2011. okt. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
:D
2011. okt. 13. 14:18
 15/28 A kérdező kommentje:
De én azért akarnám a Maszatot mert benne több szín van, volt sok kutyám és majdnem mind fekete fehér volt.:D
2011. okt. 13. 14:19
 16/28 anonim ***** válasza:

Nem fog megcsúnyulni, ugyan olyanok lesznek majdnem csak a színük eltérő (tiniként nyúlnak meg de utána helyreáll a rend mint az embereknél :))

Szerintem nem lehet közülük választatni kinézetre mindketten zabálnivaló ...jellem alapján dönts már amennyire megtudtad ítélni....ha meg nem tudsz nyerjen a többség...

2011. okt. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Jellemileg a hangosan játszó kutya előnyösebb....
2011. okt. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Maszaaaaaat! Tündéri kutyus!! :) :) :)
2011. okt. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Nem tudok dönteni!:D

Hektor.

Maszat.

Írjátok meg válaszba h melyiket tartsam meg, csak a kutya nevét írjátok le!:D:D:D

2011. okt. 13. 14:23
 20/28 anonim ***** válasza:
hektor
2011. okt. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!