Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem eszik a kutyám, ha...

Miért nem eszik a kutyám, ha semmi baja?

Figyelt kérdés

Mindig rossz evő volt, most meg teljes a hiszti.

3. napja nem hajlandó enni (de 4 napja már több, mint felét meghagyta).

Nincs baja, ma voltunk a kórházban, itthon is látszik rajta, vidám, élénk, és olyan leereszkedő, finnyás pofát vág, ha eléteszem az ételt, hogy egyértelműen lerí róla, nem fájdalom miatt csinálja.

Van ötletetek?


Nem hinném, hogy nagyot hibáztam volna a nevelésében, mindig ugyanazt kapja enni (2 féle Happy Dog), jutalomfalatnak főtt májat és zúzát.

A falatot is volt már, hogy kiköpte...

Szóval nem voltam következetlen, nem ajánlottam fel neki jobbat, amikor nem kérte rendeset...

Nincs elhízva, pont jó, állatorvos is azt mondta, hogy jó kondícióban van, nem fér rá a koplalás.


2011. okt. 13. 20:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi, hogy próbáld meg minél jobban lefárasztani, sok játék/munka.
2011. okt. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Már két napja rendesen eszik (vagyis inkább habzsol :D), végülis az vált be, hogy egyáltalán nem adok neki enni :)

Köszönöm a válaszokat! :)

2011. okt. 17. 21:55
 13/13 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök ennek:) A kutyáknál az evés ösztönös, nem hülyék, hogy a kaja mellett éhen haljanak.

Nálunk pont az ellenkezője van, néha úgy érzem, hogy képes lenne halálra enni magát :D

2011. okt. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!