Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám megevett egy halcsont...

Norbert19981998 kérdése:

A kutyám megevett egy halcsontot és a torkán akadt. Napok óta köhög és allig eszik! Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 07:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Elvihetnéd orvoshoz, hogy szedje ki a torkából.
2011. aug. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát én az első két köhintése után rohantam volna vele az orvoshoz. Nem játék. Belefúródik a torkába, elfertőződik és szépen el is pusztul a kutya, arról nem is beszélve ez milyen fájdalmakkal járhat szegénynek. Irány a doki, MOST!!!
2011. aug. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
A legjobb az orvos de gyorsan kérdező.
2011. aug. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem így halt meg a macskám, én még aznap vittem orvoshoz,de már késő volt.Elkellett altatni.
2011. aug. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%

A nevéből következtetve a kérdező egy 12 éves kisfiú. A szülei valószínűleg megint olyan felelőtlen állattartók, akik sajnálnak pénzt áldozni a kutya orvosi költségeire.


Tedd a következőt: Kimész, megkeresed a kutya pórázát. Ráteszed és elbattyogtok a helyi állatorvoshoz. Megkéred, hogy mentse meg a kutyát, és megkérdezed fizethetsz-e részletre. A szüleid talán mérgesek lesznek majd rád, de próbáld megkérni őket, hogy ha már ennyit Te megtettél, perkálják le azt a pénzt, és mondd, hogy te is beszállsz a zsebpénzeddel :)


A szüleidnek meg kívánom, hogy fuldokoljanak napok óta, de eszébe ne jusson senkinek segíteni, vagy orvoshoz vinni őket.

2011. aug. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 fviktória válasza:
fogd meg és vidd el egy orvoshoz ... ez most komoly h ilyet kérdezel ... te jó ég
2011. aug. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Orvoshoz vinném. Veled mit csinálna anyukád, ha a te torkodon akadna ott? Talán téged is orvoshoz vinne, mert érted ő a felelős. A kutyáért meg te, és az egész családod...
2011. aug. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Otthon egy dolgot tehetsz: Ha elég nagy méretű a kutyád szája, akkor megpróbálsz a kezeddel lenyúlni a torkán, hátha eléred a csontot. Bár gondolom ezt már megpróbáltad, csak nem jött be. Az orvos is ezt csinálná, csak nem kézel, hanem erre való célszerszámmal, és bár még nem láttam ilyen műveletet, de feltételezem, hogy nem kiveszi a csontot, hanem ott helyben összeroppantja, mert ha kihúzná, azzal mégjobban megsérthetné a nyelőcsövet. Ja, és mindezt úgy, hogy előtte leszedálja a kutyát. Ha már napok óta ott van az idegen test, akkor valószínűleg egy jó kis gyulladás is kialakult körülötte, tehát antibiotikumot is kapna a kutya.
2011. aug. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy a halat hogyan adtad oda neki, de alapszabály, hogy kutyának halat csak nyersen adunk. A sült/főtt hal szálkái veszélyesek. Úgy csak legfeljebb a fejét szabad odaadni neki.
2011. aug. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
talán orvoshoz kéne vinni. OMFG
2011. aug. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!