Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Munkavonalú Dobermann kennelek...

Munkavonalú Dobermann kennelek Magyarországon?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 21:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Jogos volt a választásotok.


Nekem is volt olyan kutya vásárlásom, hogy a távolság miatt nem tudtam többször megnézni a kölyköket. Első választás volt az én jogom. A tenyésztő tudta, hogy milyen terveim vannak a kölyökkel. Tudta, hogy mik az elvárásaim. Így , amikor közeledett az elhozatal ideje, kaptam tőle videót az általa gondolt kicsikről, az egész alomról nyüzsgés közben. A választás joga viszont az enyém volt az ajánlott 3 közül.Remek kutyám lett akkor:))

2011. okt. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Örvendek,hogy neked összejött.Mi direkt nem mondtuk,hogy minek kellene a kutya,hogy ne akasszon csak úgy egyet a nyakunkba.Ezért említettük neki a tesztet,annak eredménye már elárul valamicskét a kutya jövendőbeli jelleméről.Vagy a kölykök jellemzését is ezért kértük a teszt hiányában.Elég komoly tenyésztőnek nézett ki,legalábbis nekünk úgy tűnt.Le kell mondjunk azt hiszem a Dobermann-ról,sajnos.Mert itt Németországban a farkat sem vágják le,pedig mi úgy szerettük volna.Fül nem ,farok igen.Ahol meg vágják a farkát,ott ilyen tenyésztőket kapunk :(
2011. okt. 20. 14:48
 13/15 anonim ***** válasza:
Anélkül NE vegyél kiskutyát, hogy nem nézted meg. Irtam Neked p.ü.-t
2011. okt. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
2011. okt. 21. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

23:42-es vagyok. Nézd meg, amit írtam: [link]

Ők megbízhatóbbak :)

2011. okt. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!