Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 hetes kiskutyánknak eltört...

3 hetes kiskutyánknak eltört a lába mert az anyakutya mindig ráfeküdt, mikor megy befele tartsa. Lehet vele valamit csinálni? Orvost fel kell hívni? Tudnak vele kezdeni valamit?

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 11:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
azonnal hívd a dokit vagy vigyétek el a rendelőbe :(
2011. okt. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen orvos,röntgen és rögzítés. hamar összeforr.

A kölyköket ezért kell elletőládában tartani és csak aszuka csak akkor lehet velük,ha valaki ott van vigyyázni. Ilyenkor én ott alszom velük 2-3 hétig

2011. okt. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Állatorvos (AZONNAL) ... Röntgen ... És ő majd + mondja mit lehet vele tenni!! Gipsz sztem pár hétig, de biztosat tényleg csak az Orvos tud mondani!!
2011. okt. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Szolunk az orvosnak.Sajna nem tehetem meg hogy kint aludjak vele mert nekem is van egy 9 hónapos kisfiam.De amit lehet megteszünk.Mégegyszer köszönöm.
2011. okt. 14. 11:21
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kint, bent. Amikor kiskutyák születnek, azoknak az anya kutyával együtt bent a helyük és ha ilyen trampli az anya, akkor az első két hétben éjjel-nappal 24 órás felügyeletet igényelnek. Nem mellesleg fel kell rá készülni és csinálni egy peremes ellető ládát aminek a pereme alá beférnek a kicsik és úgy az anya nem tud olyan egyszerűen rájuk feküdni.
2011. okt. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
az én kutyám felnőtt úgy,hogy mindig az anyja mellett volt a 7 testvérével és sose feküdt rá az anya kutya egyikre se
2011. okt. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De mint a mellékelt ábra mutatja, előfordul olyan is hogy ráfekszik. Az se mindegy, hogy a 3 kilós anyakutya vagy az 50 kilós anyakutya fekszik rá. Nektek mázlitok volt, viszont ha valaki biztosra akar menni, akkor annak az az egyetlen módja, ha nem hagyja magára az anyát a kicsikkel és kapkodja alóla, ha épp rá akar feküdni. Senki se állította, hogy ez minden esetben elengedhetetlenül szükséges.
2011. okt. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Közép ázsiai juhász kutyánk van mondanom sem kell nem 3 kilo hanem 60.Menhejröl lett kihozva még évekkel ezelött és azt mondták ivartalanítva van ugyhogy nem számítottunk kölyökre amugy is jóltáplált,ezért nem készültem lakásba meg nem lehet mert nem akarom a 9hós gyerekem szájából a kutyaszört szedni mikor mászik.Már szoltam orvosnak.Köszönöm mindenkinek a válaszát.
2011. okt. 14. 14:17
 9/11 anonim ***** válasza:
Mondtam én, hogy trampli! Pont az ilyen óriás testű szukáknál kell nagyon résen lenni, nehogy agyonnyomják a kicsiket.
2011. okt. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Menhejröl lett kihozva még évekkel ezelött és azt mondták ivartalanítva van ugyhogy nem számítottunk kölyökre"


Ez azért nagyon sokkoló! Szép kis menhely lehetett, így kiadni egy kutyát! Komolyan mondom! Remélem ha már elég nagyok a kicsik, megteszitek Ti helyettük. Az ilyen nagy testű kutyák nem valami kelendőek, de erre sajnos majd rájöttök.

2011. okt. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!