Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy vizsla kibírja a telet...

Egy vizsla kibírja a telet egyedül kint? (kutyaólban )

Figyelt kérdés
rövid szőrű magyar vizsla
2011. okt. 14. 18:31
1 2
 11/13 anonim válasza:
74%
Ne legyen nagy a kutyahaz, mert azt nem tudja "befuteni" maganak. Legyen hoszigetelve, legyen neki bent eleg rongy vagy szalma. Ha nagyon hideg van akkor meg a legjobb beengedni a garazsba, kazanhazba, stb., mert a nagyon hideg miatt idos koraban fajhatnak majd az izuletei.
2011. okt. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem is két vizslám van, nem is tudom, hogy kinti vagy benti kutyák e :) mert a lakásba nem jöhetnek be, viszont a fekhelyük, meg minden cuccok a kazánházban van, télen-nyáron ott alszanak,nyáron persze ajtó egyfolytában nyitva és így elég hűvös nekik, télen esténként pedig ugyan ez, csak az ajtó annyira nyitva, hogy kiférjenek rajta...,így elvannak, igaz néha van azért kötelező vacogás :)
2011. okt. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A környéken a vizslák jobban bírják a telet, mint az én bundás kutyám. A legnagyobb téli viharban is képesek bejárni a falunkat :S Egész éjjel...

Egyébként itt sem engedi be őket senki, kinti kutyák, azt is csak remélni tudom, hogy a helyük hőszigetelt kutyaház, és nem egy pl. huskynak való...

Nincs bajuk, de azért én a szőrmókomnak is enyhén fűtött szobát tartok fenn (spájz), kint pedig vastagon szigetelt ház várja.

2011. okt. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!