Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dog Dancinget csak nők csinálják?

Dog Dancinget csak nők csinálják?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert eddig talán két vagy három férfi versenyzőt láttam.


(És most nem a kutya neme érdekel, hanem az emberé. :D)


2011. okt. 14. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, természetesen nem, csak általában minket érdekel jobban, de nálunk is a fél csoport az ellenkező nemből van! :D
2011. okt. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor tévedtem. :) Egyébként nagyon jópofa dolognak tartom, ki is akartam próbálni, csak sajnos most nincs rá időm a lovazás miatt, régen meg nem volt ilyesmi, csak őrző-védő meg agility. (Akkor az utóbbit választottam.)


De pl. ez a kutya is nagyon aranyos. Nagyon lelkes, és élvezi is (gondolom). Kicsit irigykedek, hogy a kutyák esetében nem olyan idióta módon bírálnak, mint a lovaknál. A lovak azért nem is élvezik a munkát sokszor, mert olyan nagyon megterhelő nekik, és unalmas, fájdalmas(!), meg minden. Mondjuk most lovazásból is western stílusú versenyre járok, az szerintem jobb a lónak :(


Na, szóval ez a kutya:

http://www.youtube.com/watch?v=NutzSiRpYBc

2011. okt. 14. 20:38
 3/5 A kérdező kommentje:
"jobb a lónak" után nem ":(", hanem ":)"
2011. okt. 14. 20:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Áh ez a kutya, szerelmes vagyok belé:D

Látszik, hogy iszonyatosan élvezi, amit csinál, és imádja a gazdáját.

Nekem nagyon szimpatikus lenne az a férfiember, aki ezt a sportot űzi a kutyájával <3 :)

2011. okt. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Dog Dancinget csak nők csinálják?

Csak azért kérdezem, mert eddig talán két vagy három férfi versenyzőt láttam."

Drága, megválaszoltad a saját kérdésedet. Láttál férfi versenyzőt, tehát nyilván nem csak nők csinálják.

2011. okt. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!