Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon szeretnék egy kutyust,...

Nagyon szeretnék egy kutyust, de félek, hogy felelőtlenség lenne. Mit tegyek? 17l

Figyelt kérdés

4 emeletesben lakom anyámékkal (1,5 szoba). Gyakran nincs itthon senki délelőtt, ugye én meg suliban vagyok. Félek, hogy addig unatkozna, szétrágná a kábeleket, és 'megcsípné' az áram, amit előre nem akarok.


Volt ~3 napig kiskutyám. Hajnalban mindig sírt, hogy feljönne az ágyamra, amit nem akartam vele megosztani.


Viszont nem szeretném, hogy anyámék kiabáljanak, ha a nappaliba végzi a dolgát a kutyus.


2011. okt. 15. 10:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja és igen, a kicsi kutyák nehezebben viselik az ilyeneket, pláne ha nem foglalkoztok a falkavezérség kérdésével. Annak is mindenképpen olvassatok utána és tartsátok magatokat hozzá, különben az amúgy jó kutya is elkezdhet újra bepisilni/kakilni meg hisztizni.
2011. okt. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de ilyen hozzáállással tényleg ne akarj kutyát.

Amiket itt felsoroltál, pisi, kaki, rágás, ágyra ugrás, sírás szinte biztos hogy megtörténnek, főleg az elején, a későbbiekben meg a nevelésen múlik.

2011. okt. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!