Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » MIvel egészítsem ki?

MIvel egészítsem ki?

Figyelt kérdés
van egy 4 hónapos kuvaszom,most happy dog maxi baby-vel etetem,ezt még mivel egészítsem ki?(egyáltalán jó h evvel etetem??)
2011. okt. 15. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Persze h jó, én tesco-al ettetem és ettől is hizik!:D

Szerintem nem kell semmivel se ki egészítened, néha kaphat egy kis kifőzöt rízsát az jó szokot lenni a gyomruknak...:D

2011. okt. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért akarod kiegészíteni? Úgy gondolod, hogy nem elég jó tápot kap? Mert akkor inkább válts, ne tömd tele ész nélkül mindenféle szarral, amire semmi szüksége.

Szerintem egy elfogadható minőségű, méretre és korra is neki való táppal eteted, semmi szükség kiegészítésre. De ha nagyon aggódsz, kérdezd meg az állatorvost.

2011. okt. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Húsról ne feledkezz el! Enyémek hetente 20kg fogyasztanak el. Műkajákhoz hozzá sem nyúlnak.
2011. okt. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
húst is adok mellé,erre gondoltam
2011. okt. 15. 15:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagy testű kölyöknek szigorúan tilos még plusz húst adni a táp mellé, mert csonthártya gyulladása lesz, szóval ezt felejtsd el. Néha lehet neki főzni húst rizzsel és főtt zöldséggel, de a táp mellé ne.

Esetleg zöldkagylós készítményt lehetne neki adni, ez elősegíti az ízületek egészséges fejlődését.

2011. okt. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem semmi különös nem kell. Mehet kis mértékben jutalomfalat, vagy főtt kaja, de ez egy jó táp és felesleges mással tömni. Ha gyorsan hízik abból csak baj van, mert megterheli az izületetit.
2011. okt. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!