Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lesz ennek eredménye, mivel...

Lesz ennek eredménye, mivel egészítsem ki?

Figyelt kérdés
Holnaptól szigorú fogyi. Arra gondoltam egy napos léböjtel kezdem mert tele vagyok vízzel. Szerdán saláta és hús, Csütörtök joghurt Szombat húsnap. Szal eddig jutottam... nem tudom eddig jó e. Napi 800-900kcalt ennék meg és mindennap vmi torna.. 10kgtól kéne megszabadulni :S
2011. júl. 4. 23:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez félelmetesen kevés :/ nem jó, ha tartósan fogyni szeretnél, akkor tornázz, ez egy jó ötlet, napi 4-5x egyél. Például reggelire egyél teljes kiőrlésű kenyeret, vagy graham zsömlét, barna kenyér stb., valami sovány sonkával, mellé zöldség paprika, hagyma, paradicsom, stb. Tízóraira (ha későn reggelizel, nem nagy gond, ha kimarad) de mehet gyümölcs például. Ebédre egyél, amit főznek otthon, de ne legyen túl zsíros, és ne egyél belőle nagyon sokat. Tízóraira mehet megint joghurt, zöldség, gyümölcs, egy marék földimogyi, vacsorára pedig csak fehérje!! Sovány túró, mozzarella sajt, főtt tojás, vagy virsli, sovány fölvágott. Igyál sok vizet, vagy zöld teát üresen, vagy édesítővel, este pedig mozogj sokat, tornázz. Sok sikert, ügyesen, meglesz az ;))
2011. júl. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

800-900 kcal nagyon kevés, főleg ha mozogsz is mllé. Elvesztegeted az összes izmodat, a zsírba meg kapaszkodni fog a tested, és amint abbahagyod a nemevést, egy csomó zsír feljön, és hájasabb lehetsz, mint most. Ráadásul 800-900 kcallal szépen tönkremennek a szerveid, hazavágod az emésztőrendszered, és utána meg szenvedhetsz egy életen át.


Inkább egyél 1400-1500 kcalt, mindenből kevesebb adagot (ha nem megoldott a diétásabb kaja), 10órai, uzsi gyümölcs, és sok-sok mozgás. Minima 40 perc naponta. Kocogás lenne a jó, de ha az nem megy, tánc is lehet, úszás, bármi, csak mozogj.

2011. júl. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!