Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel egeszitsem ki?

Mivel egeszitsem ki?

Figyelt kérdés
Mostanaba eljarok kocogni, ha mar ilyen szep lett az ido. fogynom kene par kilot. Vigyazok arra, hogy mit eszek. Arra lennek kivancsi, hogy ha mondjuk kocogok (mikor mennyit; legalabb 20 percet, egyenlore max 30at birok, de 3hete meg csak 15 volt szoval megy felfele) csak azt nem tudom, hogy miutan szaladok, lenyujtom rendesen, es meg mozgasba vagyok, milyen gyakorlatokat vegezzek, hogy a pocakom ne ereszkedjen meg nagyon, hanem fokozatosan visszahuzodjon. Nemtudom hogy mondjam. Remelem ertitek. Elore is koszi
2011. márc. 8. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó lesz , nem kell kiegészíteni .
2011. márc. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is futok. Naponta 1-1,5 órát. Először nyújtok. Utánna lassú kocogás, ami séta, kb 20perc. Utána intervallumos futás. Tehát kocogás, amiben vannak gyors szekciók. Tehát 5 perc kocogás, 1-2perc erőteljes futás. Ezt csinálom 40 percig. És ismét 20 perc gyaloglás. És végül egy kis nyújtás.
2011. márc. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az intervallumozás tényleg nagyon, nagyon hatásos! én is csak ajánlani tudom :) én csak azt csináltam, és max 30 percig, és sokat használt :)
2011. márc. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de a hasamon nagyon sok a haj. tudom hogy futassal mindenhonnan megy, es hasrol megy le utoljara meg legnehezebben, de szeretnem valahogy felgyorsitani, mert ott 2x annyi mint mashol. pl fenekem szinte egyaltalan nincs.
2011. márc. 9. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!