Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség, mit csináljak?

Segítség, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Bullmasztiff kan kutyám 9 hónapos, és úgy látom kezd ivarérettlenni, mostanában mindig mozgatja leföl a csípőjét, akkor is ha csak simán ül és nem ér hozzá semmi. És elég sokszor megmerevedik neki és csöpög belőle valami... Nem akarom fedeztetni később se, de nem akartam ivartalanítani addig amig ki nem fejlődik teljesen. Szerintetek befolyásolná a fejlődésben ha most ivartalanítanám? A helyzet az, hogy nem ő az egyetlen kutyánk, van rajta kívül még két mopsz, és két francia bulldog is, félek, hogy egyszer bántani fogja egy ilyen "kangörcs" miatt a kicsiket. Erről is írjatok kérlek véleményt.
2011. okt. 20. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
tartsd külön a többitől és kérj tanácsot egy állatorvostól :)
2011. okt. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem fog bántani senkit, ez teljesen természetes. Ha ivartalanítod azzal csak magadnak teszel jót, a kutyának is javít a közérzetén, szerintem nyugodtan elviheted. Ha nem akarod, akkor viszont oda kell figyelned tüzelési időszakban.
2011. okt. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Akiteki ***** válasza:
Szerintem már nyugodtan elviheted, eléggé kifejlődött 9 hónaposan. Bántani nem fogja emiatt a kicsiket, de neki fájdalmas lehet.
2011. okt. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nézd a TV-t
2011. okt. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan megműttetheted:)
2011. okt. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is bullmasztiffom van, csak ő 3,5 hónapos :)

A mi állatorvosunk azt mondta, hogy 6-8 hónapos korában már nyugodtan vihetjük ivartalaníttatni (mienk is kan) :)

2011. okt. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

9 hónaposan már simán ivartalaníttathatod

most úgyis rengeteg az akció

[link]

itt vannak az akciok

[link]

2011. okt. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!