Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutyától miért kell besz*rni?

Egy kutyától miért kell besz*rni?

Figyelt kérdés

Sok filmben van, hogy valakibe belekötnek, és megjelenik a kutyája, és egyből "nem akarok balhét, bocs..."

Meg a kutyás rendőrökkel is másképp viselkednek a bűnözök. Ha megmondja a rendr, hogy elengedi a kutyát, és az megharaphatja, akkor egyből feladják magukat...

Egy kutyától minek kell betojni?

Az csak egy állat...

Lehet, hogy gyorsabban fut, magasabbra ugrik, meg fájdalmasabb, ha megharap, de nem egy nukleáris fegyver...


2011. okt. 16. 13:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát épen ez az hogy nagyot tud harapni és utól ér. A rendőröknél meg álltalában vagy Német juhász kutya van vagy Rotweiler. Ez a 2 kutyafajta a kutyailág legerősebb állkapcsú egyedei. A kezedet ha nagyon akarná simán ketté tudná harapni.
2011. okt. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

első válaszoló vagyok


Meg amúgy is a legtöbb ember tart a nagy testű kutyáktól. Nekem pl. Van 2 fekete Német juhászom. Nagyon kedvesek nem bántanak senkit az úton vagy ha én nem mondom nekik még az udvaron sem. De ha sétáltatom őket mégis át mennek az út másik oldalára.

2011. okt. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Szóval attól félnek az emberek, hogy eltöri a kutya a karjukat?

Na és aztán...

Ismerősöm is mikor sétálni viszi a dobermannját az emberek átmennek az túl oldalára, holott a kutya rájuk sem hederít...

Nem értem minek kell betojni egy kutyától, lefogadom, hogy az emberek veszélyesebbek, mint a kutyák...

2011. okt. 16. 14:01
 4/25 anonim ***** válasza:
97%

Gondolom még nem tépett meg kutya úgy igazán.

De ha már a torkodat harapja nem tudnál mit tenni. Csak egy állat, de erősebb egy átlagembernél. Legalább is a nagykutyák.

2011. okt. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
55%
Van egy 70 kilós óriás snaucerem, kutyasuliba be lett csibészeltetve! Szerintem megijednél Te is ha elmennék hozzád és megkergetne, talán meg is harapna! Csak egy jelszó és ugrik! A rendőrkutyákat is betanították, és azok se ölbemászó kutyusok, hanem kemény munkakutyák.
2011. okt. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
98%
Találkoztál már ilyen kutyával? Nem egy kutyát képeztünk, köztük a sajátjaimat is. Na ezek a kutyák, nem csak gyorsan futnak, meg megharapnak. Lefutnak, és olyan profin a földön tartanak hogy fájdalmadban azt is elmondod amit nem csináltál. Mellesleg a gazdájuk védelmében bármire képesek...például egy K9-es kutyának kiadod hogy ölj! Olyan gyorsan széttép, fel sem fogod. Te puszta kézzel, egy képzett kutyával szemben esélytelen vagy.
2011. okt. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát lehet! De hát sokan félnek a csúnya ráncos nyáladzós kutyáktól is meg a szimplán nagyoktól is. De valaki még egy Pulitól is fél. Mondjuk a 2 évvel ezelőtt elpusztult Tacskómtól féltek mert mindikit ugatott. De csak ennyért féltek tőle. De szintem ennek a szok kutya támadásos hír az oka hogy az eberek tartanak tőlük. pedig a legtöbb mind az ember hibájából történik.


Egy pár házzal tőlem arébb lakó család még a csivavától is fél.

2011. okt. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Ja, és ha a kutya úgy széttép, hogy megöl a gazdáját lecsukják, a kutya meg megy egy örök altatásra...

Erre nem gondol senki?

2011. okt. 16. 14:15
 9/25 anonim ***** válasza:
97%
Nekem labradorom van, hihetetlenül barátságos, de a postás hihetetlenül fél tőle mert egyszer egy labrador-pitbull keverék megtámadta, beleborította az árokba és csak a postástáska mentette meg hogy le ne tépje az arcát. Ilyen tapasztalatok után már azért jogos a félelem...
2011. okt. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Hát ah a kutya úgy tép szét hogy te valakinek a portájára be mentél hívatlanul akkor a gazdát nem fogják le csukni és a kutyát sem altatják el.
2011. okt. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!