Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutyától miért kell besz*rni?

Egy kutyától miért kell besz*rni?

Figyelt kérdés

Sok filmben van, hogy valakibe belekötnek, és megjelenik a kutyája, és egyből "nem akarok balhét, bocs..."

Meg a kutyás rendőrökkel is másképp viselkednek a bűnözök. Ha megmondja a rendr, hogy elengedi a kutyát, és az megharaphatja, akkor egyből feladják magukat...

Egy kutyától minek kell betojni?

Az csak egy állat...

Lehet, hogy gyorsabban fut, magasabbra ugrik, meg fájdalmasabb, ha megharap, de nem egy nukleáris fegyver...


2011. okt. 16. 13:56
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező nekem nagy kutyáim vannak és nem félek az idegen nagy kutyáktól sem! de a tisztes távolságot azt viszont tartom!! de te még nagy kutya közelében nem igen voltál még!!!
2011. okt. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

nem értem,hogy ez miért is kérdés?

biztos nem harapott még meg kutya,

emberek nem hülyeségből őrzik általában nagyobb kutyákkal a telepet.

Nekem pl volt egy tacskóm(olyan 6-8 kg volt) úgy be volt csibészeltetve,hogy bementél volna úgy összeharapdált volna,hogy szerintem kórházba kötöttél volna ki.

Jó persze csak egy állat,de a legtöbb ember jobban fél egy hamis kutyától,mint egy sokkal nagyobb lótól.

Hülyeségeket meg ne írjatok már légyszives többiek,hogy a 70 kilós schnauzeremtől,mert egy schnauzer nem nagyobb 50 kgnál.

2011. nov. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Ez a kérdezö most szórakozik vagy tényleg ennyire retardált?


A kutya elég komoly károkat tehet az emberben, akár meg is ölhet ha elharapja a nyakad például.. A nagytestü kutyáktól nem árt távolságot tartani.


Kíváncsi lennék mit szólna a kérdezö ha leharapná a kézfejét egy ilyen kutya... Ezek után nem hinném, hogy menözne itt, hogy "jajj mit kell beszarni egy kutyától?" :)

2011. nov. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

1. Nem minden kutyától kell, de igenis van olyan, amitől igen. A rendőrkutyák, harci kutyák, nagytestű kutyák nagyon veszélyesek.


"Egy kutyától minek kell betojni?

Az csak egy állat...

Lehet, hogy gyorsabban fut, magasabbra ugrik, meg fájdalmasabb, ha megharap, de nem egy nukleáris fegyver..."


A medve sem nukleáris fegyver, csak egy állat, mégse vigyorognál, ha ott állna előtted 3 méterre. Igen, "csak" egy állat. És? Szinte minden állatnak jobbak a fizikai képességei nálunk. Hibáa csak egy állat, sík terepen utolér, a fáról egy pillanat alatt leráz, úszásban is rádver. Ha elkap, széttép, és a földönfekvés sem annyira tuti, mivel dögevő is.


2. Az viszont igaz, hogy a kutyák nagy többségétől alaptalan a félelem. Egy olyan helyen lakom, ami tele van kóbor kutyával. Ismerek olyat, akit mindig megkergetnek és fél a sötétben elindulni. Engem egy se bántott még. Nem mindegy, hogy hogy állsz hozzájuk. Ha agresszív vagy és a szemükbe nézel, akkor elkerülnek. Érteni kell a nyelvükön. Az ilyenek valóban ártalmatlanok.

2011. nov. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Hát alap, vagy nem tudom... :D Nekem rottweilerem van, barátságos, nem bántott senkit soha, mégis sokan félnek tőle. Meg gondolom a rendőrkutyák esetében senki nem annyira mazochista, hogy összeharapdáltatja magát direkt.
2011. nov. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!