Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most ez ciki lett volna?...

Most ez ciki lett volna? Megijedtem a kutyától.

Figyelt kérdés

tavaly voltunk osztálykiránduláson,sétáltunk az osztálytársaimmal.erre a semmiből előkerült egy németjuhász.odarohant hozzám,el akarta venni a fényképezőmet.én nem annyira szeretem a kutyákat meg félek is tőlük,még szerencse,hogy volt velem egy osztálytársam,aki lefogta a kutyát,hogy elmehessek onnét.azt is mondták,hogy ha félek tőle,azt megérzi és akár meg is haraphatott volna.és még én voltam a rossz,mert az osztálytársam mindenkinek elhíresztelte,hogy ez milyen vicces volt...

nem a gazdája lenne amúgy a felelős érte? nem tudom mi lett volna,ha nincs ott az osztálytársam.

és ha megharapott volna,a tanárok is mehettek volna a börtönbe,mert elvileg ők értem a felelősek az osztálykiránduláson...


2011. okt. 7. 20:44
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
ja és a fényképezőt állítólag kajának nézte...
2011. okt. 7. 20:47
 2/18 anonim ***** válasza:
50%
Tudod vannak olyan kutyák, akiket kidobnak, és azoknak már nem lesznek gazdáik. :))) Ne neked álljon feljebb ez a kutyás dolog.. ha félsz tőle ha nem.. nem szabad kimutatni.
2011. okt. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
najó,de mi van,ha ténylegesen megharap valakit? azért azt senki sem fogja szó nélkül eltűrni...
2011. okt. 7. 20:56
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudnak vele mit csinálni.. max ha megtalálják el altatják.. de mire te vissza mennél megmutatni ott se lesz az a kutya.. elmész orvoshoz és kész.. és egy kutya nem harap meg ok nélkül :) max játszani akart
2011. okt. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha nincs gazdája nem tudsz neki mit csinálni. Amúgy honnan tudod, hogy megharapott volna? Ha osztálytársadat nem harapta meg így, hogy le is fogta, semmi bajod nem lett volna, nem tudom miért csinálsz ekkora ügyet belőle. Amúgy is ha tavaly volt, akkor nem mindegy? Hogy jött ez most egyáltalán elő? Hány évesek vagytok amúgy? Mert kb. mint az alsósok, ezt most úgy mesélted el.. Te olyan nagy ügyet csinálsz ebből, holott már mikor megtörtént, ő meg itt híreszteli a dolgokat..
2011. okt. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
27%
Gáz spray kutya ellen is jó.
2011. okt. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%

21.30 : Te használod ? Mert remélem legközelebb visszafújja a szél Feléd.


Egy kutya nem támad ok nélkül. Ha megharapott volna, mire feleszmélsz, már ott sincs, semmit nem tudsz tenni.

2011. okt. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
el akarta venni?? én ezt csak ugy tudom elképzelni, hogy kedvesen rádugrál. ha odébbmész akkor meg követ egy ideig. az meg tök muris lenne egy kiránduláson. egy egész osztályt kisér a kutya ^^ szerintem is nagy ügyet csináltál belöle.
2011. okt. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

21:47

Nem használom csak van, még nem próbáltam.

2011. okt. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Akiteki ***** válasza:
Van egy igen pofátlan kutyám. (Tudom, én rontottam el, de bocsássátok meg, elsőszülött kislányunk, kinyaltuk a fenekét is) Ő lopott már ember kezéből kukoricacsutkát, meg sült kolbászt. De fényképezőgépet meg pénztárcát még soha. Buta husky! Mutassátok már be azt a németjucit! :))
2011. okt. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!