Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam a nevéhez a...

Hogyan szoktassam a nevéhez a kutyámat?

Figyelt kérdés

Vettem egy 5 hónapus kiskutyát és nem nagyon tudom,hogy hogyan is tanítsam meg arra, hogy ha hallja a nevét akkor rámfigyeljen.

(+ Hogyan szoktassam rá, hogy alomba végezze a dolgát?)


2011. okt. 16. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Ő kutya nem macska..nem értem miért kell alom..az én kutyám panelkutya volt és mégis szobatiszta lett alom nélkül is..felesleges! Nevét meg mond neki és közben jutit adsz neki..egyszer csak rájön hogy az az Ő neve csak sokszor mondd neki!
2011. okt. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Alomra sehogy. gondolom akitől vetted tájékoztatott róla, hogy ez nem egy macska, hanem egy kutya.


A nevére meg úgy tanítod, hogy mondod a nevét, és a szájába teszel egy falat kaját. Neve+kaja, neve+kaja. Ezt gyakorolod sokat, és egy idő után már nem mindig adsz kaját, csak ritkábban, míg végül már nem jár kaja a nevéért.

2011. okt. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sokszor mond neki a nevét, és megtanulja. Az alom meg a legnagyobb butaság amit csak csinálhatsz! Nekem is lakásba van kutyám , ha lusta vagy levinni akkor nem kel kutya :)
2011. okt. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem,nem vagyok lusta kivinni. Reggel és este megoldható természetesen, de mivel napközben nem vagyok itthon, néha rámegy a szőnyegre az a nemkívánatos foltocska.

Kiengedném az udvarra, de mivel nagyobb kutya van kint amivel nem jönnek ki,inkább nem teszem.

Ne aggódjatok tisztában vagyok vele, hogy ez egy kutya, nem macska, csak gondoltam, nem feltétlen tesz jót a szőnyegnek....

2011. okt. 16. 16:06
 5/7 anonim ***** válasza:
a mi kutyánk is csinált hasonló dolgokat..gyerekrács mindent megoldott..érdekes csak egy kicsit gondolkodtunk..meg ha nem szőnyegpadló van akkor szedd fel a szőnyeget mikor nem vagy otthon és kész..
2011. okt. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szőnyegpadló, bocsi. ;) A gyerekrácsot még nem próbáltam, de egyenlőre még nem jutott nagyon túl a nappalin, nem egy kíváncsi kutyus. :) (3 napja van velem)
2011. okt. 16. 16:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Értem..hát érdemes lenne kipróbálni..mi a konyhába tettük mikor nem voltunk otthon gyerekrács rázárva és békésen aludt a helyén..nem nyüszített jó kutya volt :)
2011. okt. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!