Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam hozzá...

Hogyan szoktassam hozzá kutyámat a turmix gép hangjához? 3ból 1 kutyám nem bírja/szereti.

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Hívd be a konyhába és adj neki jutalom falatot közben beszél hozzá és simogasd. Aztán egy olyan 5-10 másodperce kapcsold be a turmixgépet de közben jutalmazd aztán kapcsold ki. Ezt meg kell csinálni egy párszor. legvégül pedig hagyad bekapcsolva fél percig de közben jutalmazd. ( de egy nap csak egy levés ideig és szépen fokozatosan szoktasd hozzá) Végül majd rájön hogy ha meg a turmixgép neki az jó mert jutalmat kap.
2011. okt. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem érdekli a jutalomfalat már próbáltam
2011. okt. 26. 18:10
 3/8 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok


Akkor valami játék? Vagy esetleg rongy. Az én Német juhászomat csak rongyal lehet motiválni. De amúgy lehet kapni állateledel boltokban isen kicsi húsos csont 10Ft darabja enyémet szeretik jutalomnak tökéletes. De amúgy biztosan van olyan ami érdekli vagy mutiválni tudja.

2011. okt. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
majd kipróbálom, van ezer meg ezer játéka hátha, köszi
2011. okt. 26. 18:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit!
2011. okt. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%
milyen kutyád van, mert, ha elég kicsi, be lehet tenni a turmixgéppel egy dobozba, és járatni a gépet egy-két órát mellette.
2011. okt. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ez szentem kínzás, mivel retteg a kutya, elvesztem felőle a bizalmat, és még meg is süketül
2011. okt. 26. 20:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Napi használatban van a turmixgép, hogy ekkora gondot okoz nektek, hogy a kutyát idegesiti a hangja? éN ebből nem csinálnék ekkora problémát. Ez egy háztartási zaj, aminek gyakorlatilag ugyanolyan természetesnek kell lennie számára, mint a pórszivózásnak, vagy az ajtóbecsapásnak. Majd megszokja, és megnyugszik. Vagy ha sűrűn tesztelgeted, majd beparáztatja a másik kettőt is.
2011. okt. 31. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!