Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet a kis kutyák...

Hogyan lehet a kis kutyák életkorát megsaccolni? Keverék kutyáról van szó.

Figyelt kérdés
Néhány hete megjelent a kertbe 4 kis kutya.Az anyjuk egy borzasztóan csúnya, sovány kutyus és őt is meg a kicsiket is elkezdtük etetni. De nem tudom, vajon milyen idősek lehetnek a picik. Viszont úgy láttam, hogy mostanság már nem hagyja az anyjuk, hogy szopjanak. És mióta, nem szopnak nem is esznek, két nap alatt teljesen lesoványodtak.Nem tudom, hogy ez mennyire normális. De eléggé megijedtem és ha hamarosan nem javulnak, viszem őket az állatorvoshoz. De még azt sem tudom, hogy milyen idősek.
2011. okt. 18. 16:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha kutyusok aranyos kistestű kutyák, akkor esetleg meg lehet hirdetni őket, beoltatni, chipezni, és ezek összegét elkérni az új gazdiktól. Ha néhány nap alatt így lefogytak, az nagyon rosszat enged sejtetni. Gondolom hasmenésük is van. Tudom, hogy nem olcsó játék az állatorvos, de azok a kicsik most csak rág számíthatnak. Fényképezd le őket, és tedd ki valamelyik közösségi portálon. Hátha van a közelben valaki, aki tud segíteni. A közeli menhely nem tud anyagilag segíteni? Oké, nincs helyük, de ha ti ideiglenesen gondoskodtok róluk, akkor lehet, hogy tudnak segíteni. A menhelyeknek általában orvosoknál van egy kis kedvezményük is. Hátha, próbálj meg velük egyezkedni.
2011. okt. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Akár azt is megteheted, hogy körbeírsz a környék nagyobb menhelyeinek, hogy csak anyagi segítségre lenne szükséged, vagy legalább kedvezményes oltásokra, gazdit te tudsz szerezni - ezt megköröztetheted Facebookon, sokan jóindulatúak és segítenek.

Egyébként meg attól ne tarts, hogy pofátlanság pénzt kérni a kutyáért! Amiért valamennyit fizetnek legalább, azt jobban megbecsülik. 8 hetesen 2 oltással már mehetnek gazdihoz, a többit a gazdinak kell beadatnia!

És aki felelősséget vállal egy állatért 15 évre, annak lesznek még nagyobb kiadásai is ezzel kapcsolatban, mint az oltások!


Sok sikert és ne add fel!

2011. okt. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!