Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tescos kutyatáptól sovány,...

Tescos kutyatáptól sovány, dagadt vagy izmos lesz a kutya?

Figyelt kérdés
(csak az válaszoljon, akinek van tapasztalata)
2011. okt. 18. 18:11
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
73%

*az én kutyám utálja, de nagyon! büdösnek, ízetlennek tartja


Miért, mondta? :D

2011. okt. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
78%
Rizses-bárányos teszkós tápot evett anno a kutyám. Kapott mellette még mást is, de teljesen normális súlya volt.
2011. okt. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

Attol függ milyen kutyád van. Mondjuk én nem ajánlom mert ezek tele vannak felesleges dolgokkal szinezékkel amire a kutyának semmi szüksége nincs. Biztos hogy olcsóbb mint egy közép kategóriás táp, de ha figyelembe veszed hogy egy normális tápbol kevesebb kel neki és sokkal szebb lessz a kutyád ,akkor szerintem megéri.

Én soha nem spórolnák a kutyámon ,de ha még is muszáj volna biztos nem tescoba keresnék megoldást a problémámra.

2011. okt. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
74%
A Tesco-s táp jobb, mint a többi "alsó kategóriás" táp, mert NINCS benne színezék. Én akkor adtam ilyet, amikor az utcán találtam egy sovány kiskutyát, és megsajnáltam, és hazavittem. Akkor, az ő állatorvosi költségei mellett, nem volt pénzem másra. És teljesen jól felépült mellette, nem lett se kövér, se sovány. Szerintem ez az egész táp-mizéria egy kicsit el van túlozva.
2011. okt. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

Nem lehet kijelenteni, hogy a kutyára nézve ártalmas. Ha sokat adsz belőle, akkor a kutya dagadt lesz, ha keveset, akkor sovány. Ahhoz pedig, hogy izmos legyen, sok mozgás kell, és magas fehérje bevitel. Ez kutyáknál a sovány húst jelenti.


Nincs tapasztalatom a tescos táppal, mert kistestű kutyám van, szóval bőven meg tudom venni a prémium tápot is neki.

Én ilyenkor mindig arra gondolok, hogy édesanyám is nagyon odafigyelt arra (és figyel a mai napig) hogy mit ad nekünk enni.

Ha egy tápnak nincs megfelelő beltartalma, az előbb utóbb látszani fog. Te is vígan elélnél évekig csokoládén, chipsen, sült krumplin és hamburgeren, de az evés nem itt kezdődik. Ha van rá lehetőséged, akkor néha főzzél neki rizst valami hússal.

És nézz utána, a tescos táp áráért már lehet kapni sokkal jobb beltartalmú tápokat is ;)

2011. okt. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon finom kenyérrel lehet rajta hízni is én csak azon élek...
2011. okt. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

*az én kutyám utálja, de nagyon! büdösnek, ízetlennek tartja


Miért, mondta? :D



Rá lehet jönni. :D Amikor bekapta az első falatokat, ki is köpködte. Láttam azt is, hogy furán szagolgatja, ami azt jelenti, hogy nem túl jó a kaja szaga számára. Egyszer megszagolt egy poloskát is kíváncsiságból, utána tüsszentett egyet xD

2011. okt. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
0%
Ha íznél tartunk az egyik haverom szerint a dog chow seniorja a legjobb. Ő vette a fáradtságot és megkóstolt egy csomót :) Egyébként a sárga zacskós teszkósba nincs színezék. Azok elég jók. Vagyis nem annyira rossz.
2011. okt. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
26%

Én is bele szoktam harapni :)


Nekem sótlanok, és akármilyen márkát veszek, mindnek gabonaíze van.

2011. okt. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
51%
Milyen kérdés ez? Ha keveset adsz, sovány lesz, ha sokat, dagadt, ha rendesen mozog, akkor izmos. Ez nem a táptól függ. Én is etettem egy darabig olcsó tápokat, nem szerették, most chappi-t szoktam, ezt falják.
2011. okt. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!