Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Mi baja a kutyámnak?

SOS! Mi baja a kutyámnak?

Figyelt kérdés
A kutyám elkezdet reszketni(mintha nagyon fázna)és nagyon liheg.Mi baja lehet???idáig soha nem csinált ilyet :,( kérlek segítsetek:( A válaszokat köszönöm!
2011. okt. 22. 09:15
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ma 08:20 körül jött rá ez a reszketés s lihegés :(
2011. okt. 22. 09:19
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Nézd meg, hogy lázas-e. Még vannak kullancsok. Be van csepegtetve advantix kullancsirtóval? Egyik barátnőm kutyája is furcsán lélegzett és reszketett. Elvitték dokihoz, kiderült, hogy magas láza volt a kullancsfertőzés miatt.
2011. okt. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen, gyakran a láz jele a reszketés és lihegés. De a reszketés gyakran valamilyen fájdalmat is jelenthet. Nem tudnád orvoshoz vinni, vagy legalább telefonálni neki?
2011. okt. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Először is panelba van a kutya?

Mert a minek akkor is csinál ilyet ha rá jön a hasmenés.

Valamit fel evett,,,talán vidd ki egy kicsit ha még csinálja az is elő fordul,hogy tüzel ha nőstény vagy ha kan akkor a tüzelő szukának a szagát érzi.

Nem kell a legrosszabbra gondolni.

De azért a kullancs is csinálhatja.

Meg kell nézni milyet pisil tiszta papír zsebkendőt a vizeletbe és ha barna vagy netán nagyon sárga,,akkor haladéktalanul doki!!!Meg tudják menteni ez tuti!

2011. okt. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Szia , én állatorvos vagyok.

Szerintem is a kutyakullancs (Dermacentor reticulatus) lehet de sajnos így hogy nem látom nemtudom pontosan megmondani.Szerintem a leg egyszerűbb az hogy vidd el egyik kollégámnak , ahol laksz :) és egy tapasztalt állatorvos megmondja pillanatok alatt a tutit .

2011. okt. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Tényleg, az én kutyám is csinált olyat, hogy lihegett, remegett hasmenés előtt...próbálta visszatartani szegény, míg leérünk. Mindenképpen jó lenne orvost hívni.
2011. okt. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Vidd ki,a hasmenés hasfájás ilyen tünettel jön.
2011. okt. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kullancs írtó van rajta(csepp+nyakörv),hasmenése nincs de lázas :( A dokit kihívtuk hozzá(ma nem rendelne)vírúsos fertőzést kapott,pedig rendszeresen oltva van+féregtelenítve.Szuka kutya de tüzelni nem tüzel mivel ivartalanított :) írt a doki gyógyszert neki meg kapott inyekciót is,az orvos szerint 1 hét alatt rendbejön.Köszönöm a válaszokat,kicsit meg nyugottam már...:)
2011. okt. 22. 10:16
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen,szobakutya :)
2011. okt. 22. 10:17
 10/14 anonim ***** válasza:
Jobbulást a kutyusnak! :)
2011. okt. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!