Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Terhes a kutyám? Kérdésed túl...

Terhes a kutyám? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú

Figyelt kérdés

Még augusztusban feltettem egy kérdést:

SOS! Teherbe esett a kutyám?!

Palotapincsi (tehát kis termetű) kutyánk van. Most tüzelt, és a szomszéd kutyával folyamatosan szagolgatták egymást, a kutya folyamatosan lepisilte. A NAGY kutya (németjuhász termetű) már a kerítést átrágta, hogy átjöjjön a mi kutyánkhoz. Tegnap este átment a kutyánk a nagy kutyához, ott is töltötte az éjszakát. Az idő alatt szinte biztos, hogy megtermékenyítette.

Most nagyon félünk, mert ha vemhes lett attól a nagy kutyától, bele is pusztulhat a fialásba. (Egyik ismerősünknek is így pusztult el a kutyája, hogy egy nagy kutya "felcsinálta", és a kölykök szó szerint szétzúzták a belső szerveit a kutyának. :(


Most mit tegyünk? Gondolom, hogy el kell vinni állatorvoshoz, de ő mit tud csinálni? El lehet vetetni a kölyköket? Vagy csak úgy, ha kiivartalanítják...? Segítségeteket előre is köszönöm!


Most néztem a hasát, és a mellei megvannak duzzadva. Megnyomtam, jött belőle tej. Szerintetek terhes?

Légyszi értelmes válaszokat :)


2011. okt. 22. 17:28
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
... hát pont azért!
2020. nov. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!