Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van ilyen kutya? Bővebb lent.

Van ilyen kutya? Bővebb lent.

Figyelt kérdés
Elsősorban sportos középtermetű kutyusra vágyok. Nagyon szeretnék sportolni vele főleg agilityzni és frisbeezni.Sajnos panelházba lakunk szóval olyan kutyus kell aki eltűri hogy néha be van zárva és nem hullajtsa annyira a szőrét. Rengeteg nekem tetsző kutyust találtam így de arra lennék kíváncsi ti mit javasoltok és ha van milyen tapasztalatotok van ezzel kapcsolatba.
2011. okt. 23. 17:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Bordert én sem javaslok. Pörgős egy jószág :) Az egyébm éppen most öl meg egy plüssállatot!

A Jack Russel terrieren gondolkodtál már? Nagyon szépen dolgozik, jó apportos kutya, kisebb testű, a szőrével törődni kell, de nem vészes. Az egyik barátomnak van, és hihetetlen mit ki lehet hozni belőle egy kis neveléssel.


Egyébként az előttem szólókkal is egyetértek, de gondoltam megjegyezem, hogy van ilyen is. A kisebb testű kutya tartásának az egyik előnye a pénz, mert egy 3-4 kilós táppal ki tudsz húzni egy hónapot.

2011. okt. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
köszi az előzőnek amúgy a jack russel is fel jött hogy ő is lehetne mert nagyon szimpatikus kutyus mondjuk az én álmom egy mudi lenne nem tudom de valami nagyon meg fogott bennük mikor jártam agility versenyekre nekem nagyon megtetszettek.Csak kételkedek benne hogy bírná-e a napi 4-5 órát egyedül vagy is minden másnap.
2011. okt. 24. 19:08
 13/17 anonim ***** válasza:
Cavalier king charles spániel
2011. okt. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én is a cavaliert ajánlom, nem is túl pici, nem is nagy, nagyon jó természetű, csendes, nagyon szeret mozogni, de alapvetően nyugis, nyugodtan otthon lehet hagyni pár órára, nem szedi szét a lakást, a vedlést fésülgetéssel féken lehet tartani. És mindemellett gyonyorű szép, aranyos, nagyon szelíd kutyuska.
2011. okt. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
50%
Hát panelba talán az a közép Uszkár. egyáltalán nem vedlik és nagyon jól lehet vele sportolni. A Mudi is jó választás de ő rendszeresen vedlik 1 évben 2x intenzíven. A Bordelt panelba nem ajánlom nem szeretik a bezártságat és nagyon sk mozgás kell neki. Ha a mozgás rendszeresen és intenzív akkor a Pulit is tudom ajánlani amióta tudom nekem mindig volt legalább Pulim. nekem most 2 van igaz kertesben élek de lakásban vannak. Nagyon ügyesek az Agilityben lakásban tartva nem vedlenek. Bár a szőrét redszeresen gondozni kell bár én nyíratom őket évente 1x. Ha érdekel a fajta akkor írj privátot.
2011. okt. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Anetalia ***** válasza:
Próbáld meg Golden retrievert vagy Labrador retriever-t
2011. okt. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 sára04 válasza:
0%
szerintem a beagle a jó mert nem nő nagyra a szőre és szereti a sportokat viszont hetente legalább egyszer elkell vinni sétálni
2011. okt. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!